Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, jak otevřít, jak převést, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak spustit, jak přehrát soubory těchto typů: spustitelné soubory, obrazy disků, systémové soubory, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, video soubory, koncovky souborů, písma, fonty, šablony dokumentů, komprimace dat, dokumenty apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, týmy NHL, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, státy usa, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, měny, okresy České republiky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, hudební zkratky, geocaching, mezinárodní organizace apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Továrník, Rétorika, Trest smrti, Podnikatelé, Dallas Stars, Lord, Zpěvačky, Imitátor, Hejtmani, Egypt, Upálen, Mim, Slováci, Závodník, Životopis, Sebevražda, Podnikatel, Maršál, Textařka, Zlatý slavík, Kněz, Komunista, Náboženství, Nobelova cena, Boston Bruins, ČSSD, Olympijští vítězové, Renesance, Němci, Itálie, Skladatel, Normalizace, Vojáci, Američané, Vůdce, Žhavé výstřely apod.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v mobilní telefon, ultrabook, počítač, smartphone, tablet, phablet, monitor, obrazovka počítače, mobil, displej, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), OSX, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Java ME, Windows 7, Mac. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, auta, wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, hudební tapety, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, rostliny, zvířata, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, květiny, kytky. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, 800x1280, 2560x1440, 320x568, 360x720, 2560x2048, 1280x768, 750x1334, 1080x1800, 393x786, 1600x2560, 1280x960, 1600x1200, 1280x854, 1280x800, 854x480 atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, čím zobrazit, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet, kterak editovat, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, internet a web, systémové soubory, písma, fonty, koncovky souborů, obrazy disků, video soubory, grafiku apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Nejhranější online hry zdarma, č, Stručný slovník pojmů a termínů, Svátky, jmeniny, kalendář, Hry pro kluky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky na PC ke stažení, Bolivia, Vlajky amerických států USA, Stručný slovník pojmů a termínů, Státní prapory všech zemí, Prapory českých měst

Vtipy, fóry, černý humor, fórky, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, černý humor, fórky, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

černý humor, vtipné texty, frky, vtípky, anekdoty, ftipy

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, frky, vtípky, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, poslední věty před smrtí apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vládce, Máj, Druhá světová válka, Zpěvák, Francouz, Ministr, Básník, NHL, Vražedkyně, Rakousko-Uhersko, Washington Capitals, Hokej, KSČ, Vůdce, Diplomat, KHL, Zlatý slavík, New York Rangers, Češi, Hokejisté, Závodník, Rock ‚n‘ Roll, Válka, Boston Bruins, Prezident USA, Habsburkové, HIV pozitivní, Kněz, Husité, Sochař, Stoletá válka, Exilový prezident, Náboženství, Komik, Trenérka, Masový vrah apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, ekonomie a ekonomika, školství, cestování, latina, chemie, kultura, věda, literatura, bankovnictví, nemoce, psychologie, počítače, nástroje, matematika, zločin a právo, sport, filozofie, zkratky, technika, materiály, politika, software, nápoje atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, zvířata, jídlo a nápoje, ženy a dívky, auta, hmyz, květiny, zelenina, osobnosti a lidé, muži, náboženství, smajlíci a emotikony, nápoje, hudba, ovoce, Vánoce a Advent, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, dopravní prostředky, rostliny, láska, halloween atd.

Keywords:pro děti, počítače, Dopravní značení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Grunge hudební styl, Wallpapers na PC ke stažení, Seznam souborových přípon, odkaz, Netherlands, tipy, Přehled souborových přípon, doporučujeme

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Informace, cestování, hry a informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: odkazy, školství, Kliparty pro Office, Texas hold em Indonesia, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webovky, cestování, HTML5 Browserspiel, Online hry pro děti zdarma, humor, V, P

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Karetní hry, Strategie, Logické hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Hry pro děti, Relaxační hry, Pro dívky, Sportovní hry, Adventury a tak dále.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční světýlka, Vánoční ozdoby, Adventní věnec, Adventní kalendář, LED svíčky, SMS, Kuba, Plocha, Neviňátko, Korálky, Vánoční ubrusy, Vánoční svícen, Papírové ozdoby, Dárky, Santa Claus, Štědrý den, Anglicky, Václavské náměstí, Ohňostroj, Umělý vánoční stromek, Windows, Keramika, Tisk, Píseň, Vánoční koule, Wallpaper, Historické ozdoby, Jingle Bells, Vánoční pozadí, Strom, Jmenovky apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Fórky, vtipné texty, fóry, anekdoty, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, fóry, anekdoty, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O manželství, O škole, O Somálcích, O ekonomech, O ženách, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O mužích, Frky ze života, O zvířátkách, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: webové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Hry pro dívky online, Malaysia, F, pro dospělé, internetové stránky, Football, Online adventní magazín, zeměpis, Hry pro nejmenší děti online zdarma

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Karetní hry, Strategie, Logické hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Hry pro děti, Relaxační hry, Pro dívky, Sportovní hry, Adventury a tak dále.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční světýlka, Vánoční ozdoby, Adventní věnec, Adventní kalendář, LED svíčky, SMS, Kuba, Plocha, Neviňátko, Korálky, Vánoční ubrusy, Vánoční svícen, Papírové ozdoby, Dárky, Santa Claus, Štědrý den, Anglicky, Václavské náměstí, Ohňostroj, Umělý vánoční stromek, Windows, Keramika, Tisk, Píseň, Vánoční koule, Wallpaper, Historické ozdoby, Jingle Bells, Vánoční pozadí, Strom, Jmenovky apod.

Síť, cestování, hry a informace

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Střílecí hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Deskovky, Logické hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire apod.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Seznam zkratek a akronymů, Ilustrační obrázky, Seznam státních vlajek, Nejlepší hry pro dívky, Warez, Online vánoční webzine, internet, V, hyperlinky, URL, Nejlepší školní testy a kvízy, Luis Suárez,

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Mariah Carey
Naše tipy
Rachel Stevens
Partnerské weby
World countries flags
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.