Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Zajímavé odkazy, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Vtipy, kameňáky, ftipy, vtípky, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, ftipy, vtípky, fórky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Náš tip, počítače a internet

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapery do mobilu

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro smartphone, mobilní telefon, phablet, monitor, ultrabook, displej, obrazovka počítače, tablet, notebook, mobil, PC a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 98, Windows Server 2012, Windows NT, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Linux Mint, Windows 7, Windows 10. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, vesmír, kosmos, zvířata, armáda, válka, zbraně, fraktály, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, free wallpapers, Formule 1, motorky, tenisté a tenistky, fantasy, květiny, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život. Zvolte si z rozměrů 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 1440x960, 1366x1024, 412x846, 375x812, 3200x1200, 2560x1920, 800x1280, 1536x2560, 1080x1800, 2048x1080, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 360x720 atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: zeměpis, školství, Nejhranější online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Vánoční dárky k tisku, tipy, Obrázky vlajek měst ČR, F, Omalovánky v USA a jejich použití, Online hry zdarma, Obrázky na plochu počítače, webovky, multimédia

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Keywords:Státní prapory všech států, č, Dopravní značky, Super free web games zdarma, Jennifer Lopez, hyperlinky, internet, Nejlepší zeměpisné kvízy, Bezlepkové vánoční cukroví, výukové pomůcky, zábava, volný čas

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, záliby, státní správa, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, historie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, mytologie, fikce a fantasy, věda, politici, přezdívky, sport, národnost, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Síť, počítače a internet

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Závodní, Pro dívky, Strategie, Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Logické, Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Bojové online gamesy a podobně.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytisknutí, Štóla, Slámový adventní věnec, Santa, Vánoční prostírání, Jmenovky, Windows, Václavské náměstí, Strom, Píseň, Zima, LED svíčky, Dárky, Pozadí, Vánoční filmy, Samolepky, Brambořík, PF, Kavkazská jedle, Vánoční koule, Stromeček, Svíčky, Ježíšek, Patchwork, Umělý vánoční stromek, Advent, Husarské knoflíky, Rumové řezy, Štědrý večer, Sněhová vločka, Tiskárna apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, M, Nejlepší online hry zdarma, Manchester United club, pro děti, pro dospělé, zadarmo, Vánoční dárky, Wallpapers na PC, K, Americké federální vlajky, URL

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry a tak podobně.

Internet, síť, počítače a internet

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Tapety na plochu PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro tablet, mobilní telefon, ultrabook, notebook, smartphone, PC, mobil, monitor, počítač, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Java ME, Linux Fedora, FreeBSD, Red Hat Linux, Lubuntu, Mac, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows 2000. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, wallpapery, letadla, příroda, krajina, jídlo a nápoje, rostliny, květiny, kytky, zvířata, psi a štěňátka, hudební tapety, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 1366x1024, 1920x1200, 640x480, 1200x1920, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 800x600, 750x1334, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 2048x1536, 1920x1280, 768x1024, 1536x864 atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, Severní Karolína, Severní Dakota, Montana, Missouri, Nebraska, Jižní Karolína, Nevada, Wisconsin, Louisiana, Texas, Jižní Dakota, Illinois, Washington, Alabama, Delaware, Havaj, Kansas, Nové Mexiko, Michigan, Kentucky, Maryland, New York, Indiana, Západní Virginie, Connecticut atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, chemie, zkratky, nemoce, bankovnictví, náboženství a křesťanství, nástroje, věda, ekonomie a ekonomika, jídlo, software, technika, lékařství a medicína, stavebnictví, psychologie, školství, účetnictví, zločin a právo, český jazyk, nápoje, matematika, sport, fyzika, materiály atd.

Klíčová slova: kuriozity, Super online kvízy, R, Sněhulák, Super online kvízy, Online hry zdarma, humor, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, weby, Tapety na plochu PC, Online testy a kvízy zdarma

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry a tak podobně.

Informace, počítače a internet

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Vermont, Colorado, New Hampshire, Oklahoma, Iowa, Virginie, Missouri, Arkansas, Nové Mexiko, Indiana, Illinois, Louisiana, Pensylvánie, Mississippi, New York, Arizona, Kalifornie, Utah, Ohio, Kansas, Massachusetts, Rhode Island, Michigan, Washington, Wisconsin, Montana atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Oblíkačky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Auta a závodní, Deskovky, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Adventury, Oddechové hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Farmářské hry apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Voják, Poprava, KSČ, Československo, Orlík, Císař, Manýrismus, Zavražděn, Hudba, Hejtman, Stoletá válka, Prezident USA, Poslanci, Slovák, Fotograf, Zpěvačky, Ministři, Florida Panthers, Trest smrti, Hejtmani, Ital, Upálen, Esejista, Malíř, Hokejisté, Státník, Politik, Miliardáři, Vůdce, Romantismus, Kněz, Imitátor, Rakušan, Vládce, Sci-fi, Komunista apod.

Klíčová slova: Vánoční web, zdroje informací, Seznam souborových přípon, Ilustrace, obrázky, Státní prapory zemí světa, Co jsou to roráty?, zajímavosti, Adventní magazín, Biografie slavných osobností, Biografie známých osobností, V, linky, Vše pro kolo, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Kniha: Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Zimní krajina
Doporučené odkazy
Kyrgyzstan
Partnerské weby
Vánoční rostliny a květiny
Tipy na zajímavé weby
Sněhulák
Naše tipy
Sexy Maria Šarapovová
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Korsiky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.