Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Fórky, anekdoty, vtipy, černý humor, fóry, frky

Chcete se uvolnit? Fórky, anekdoty, vtipy, černý humor, fóry, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O ženách, O Windows, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, webové stránky, Obrázky a kliparty zdarma, humor, Beyoncé Knowles, Dopravní značení, tipy, Vánoční web, Obrázková přání k svátku podle jmen, Vlajky jednotlivých států USA, zadarmo, doporučujeme, Nejhranější hry online

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Síť, cestování, hry a informace

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro mobil, notebook, smartphone, phablet, počítač, monitor, displej, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows 95, Linux Mint, Windows Me, SUSE Linux, Android, Windows 10, macOS, Microsoft Windows 8. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, tenisté a tenistky, Formule 1, flóra, stromy, sportovní wallpapery, květiny, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, nature - příroda, free wallpapers, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, motorky, fraktály, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 800x600, 1920x1200, 1920x1280, 2560x1920, 1366x768, 360x720, 1600x1200, 800x1280, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 375x667, HD 1280x720, 2048x1536, 320x568, 3200x1200, Full HD 1080x1920 atd.

Keywords:internetové stránky, zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, pro děti, Omaha hold em poker, počítače, Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky zdarma ke stažení, Vlajky států a zemí světa, Biografie známých osobností, odkazy

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Informace, cestování, hry a informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, věda, internet, nápoje, nemoce, nástroje, náboženství a křesťanství, chemie, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, sport, jídlo, příroda, filozofie, hardware, fyzika, zkratky, politika, literatura, různé, stavebnictví, cestování, matematika, bankovnictví atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, pro dospělé, M, Mesin slot, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Biografie slavných osobností, Dopravní značení, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled souborových přípon, Online vánoční magazín, V

Obrázky na PC - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. doporučujeme pro phablet, smartphone, mobil, notebook, obrazovka počítače, monitor, displej, mobilní telefon, PC, tablet, počítač a pro operační systémy Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows NT, Windows 10, Windows 7, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 10 Mobile, Lubuntu, OSX. Wallpapery do mobilu z kategorií květiny, sportovní a závodní auta, zvířata, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, fraktály, Rally, závody aut, flóra, stromy, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, motorky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 1200x1920, 1024x768, 750x1334, 1440x960, 360x640, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1800x1440, 1080x1800, 1920x1280, 1440x2560, 2160x3840, 1600x1200, 2560x2048, 1280x960 atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Náš tip, cestování, hry a informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Frky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy

Zkuste vypnout! Frky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, černý humor, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, kameňáky apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Oddechové, Vánoční online hry, Pro dívky, Sportovní, Střílečky, parkování - parkovačky, Závodní, Karetní, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online hry zdarma, Superhry a hry online zdarma, Vlajky zemí jižní Asie, Online zeměpisné testy zdarma, linky, A, Vše pro zvířecí miláčky, weby, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity

Obrázky na PC - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. doporučujeme pro phablet, smartphone, mobil, notebook, obrazovka počítače, monitor, displej, mobilní telefon, PC, tablet, počítač a pro operační systémy Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows NT, Windows 10, Windows 7, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 10 Mobile, Lubuntu, OSX. Wallpapery do mobilu z kategorií květiny, sportovní a závodní auta, zvířata, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, fraktály, Rally, závody aut, flóra, stromy, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, motorky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 1200x1920, 1024x768, 750x1334, 1440x960, 360x640, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1800x1440, 1080x1800, 1920x1280, 1440x2560, 2160x3840, 1600x1200, 2560x2048, 1280x960 atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Myšlenky, úsloví, přísloví, bonmoty, hlášky, rčení, motta

Citáty slavných osobností, Myšlenky, úsloví, přísloví, bonmoty, hlášky, rčení, motta, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o člověku od různých známých osobností.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hokej, Renesance, Olympiáda, Orlík, Rock ‚n‘ Roll, Voják, Vůdce, Nobelova cena, Vojáci, Pedagog, Dallas Stars, AIDS, Sebevražda, Poprava, Nežijící, Upálen, Starověký Egypt, Diplomat, Císař, Dabérka, Textař, Lord, Sochař, New York Rangers, Komunisté, Herec, Žhavé výstřely, Básník, Brno, Ekonom, Mim, Svatý, Francie, Prezidenti ČR, Zpěvačka, Avangard Omsk apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: internet, Free game online hry, Tapety do mobilu, Databáze osobností Kdo je to?, Skvělé hry online zdarma, Madonna, Přehled formátů souborů, F, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Prapory českých měst, Slovník pojmů Co je to?, Vlajka Hondurasu,

Několik fórů na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vlajka Nového Zélandu
Naše tipy
Full-HD tapety na pozadí PC
Partnerské weby
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Doporučené odkazy
Texty blahopřání
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.