Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Colorado, Arkansas, Delaware, Utah, Jižní Karolína, Ohio, Maryland, Connecticut, Georgie, Virginie, Illinois, Rhode Island, Texas, New Jersey, New York, Nebraska, Nevada, Nové Mexiko, Wyoming, Kansas, Vermont, Jižní Dakota, Idaho, Havaj, Massachusetts, Kentucky atd.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. KHL, Češi, Miliardáři, Prezidenti ČR, Závodník, HIV pozitivní, Atentát, Country, Olympijský vítěz, Husité, Američané, Vůdce, Básníci, Ministr zahraničí, Čeští králové, Brno, Diplomat, Sochař, Olympijští vítězové, Charta 77, Obchodník, Dramatik, New Jersey Devils, Rétorika, Dallas Stars, Manýrismus, Kladno, KSČ, Ministr, Politik, Textařka, Francie, Hejtmani, Máj, Nobelova cena, Washington Capitals apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Dopravní značky, Hry pro kluky, zadarmo, Přehled souborových přípon, Bahrain, Full HD pozadí ke stažení, M, Online životopisy, biografie, Texty blahopřání, M, Vlajky zemí světa, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Státní vlajky států světa

Moudra, moudrosti, bonmoty, rčení, aforismy, myšlenky, hlášky

Citáty slavných, Moudra, moudrosti, bonmoty, rčení, aforismy, myšlenky, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť, internet, počítače, hry

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Keywords:Adventní magazín, Obrázky zdarma, V, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, F, zábava, výukové pomůcky, Yasmine Bleeth, Dopravní značky, pro děti, Vlajky měst České republiky

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, mytologie, filozofie, školství, politici, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, profese a zaměstnání, umělci, politika, vlastnosti, poruchy, fikce a fantasy, psychologie, lékařství, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, přezdívky, historie, nadpřirozené osoby atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, humor, Obrázková přání k svátku podle jmen, webové stránky, počítače, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Real Madrid football club, linky, cestování, Životopisy osobností, Hry pro nejmenší online

Vtipy, frky, kameňáky, fórky, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, frky, kameňáky, fórky, anekdoty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O ženách, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Slovácích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Frky o tchýních, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Nej hry online, Online testy a kvízy zdarma, multimédia, Libro da colorare, Hry pro kluky, webovky, internetové stránky, Poker karetní hra, tipy, Přehled souborových přípon, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Vtipy, frky, kameňáky, fórky, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, frky, kameňáky, fórky, anekdoty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O ženách, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Slovácích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Frky o tchýních, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Informace, internet, počítače, hry

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: materiály, fyzika, účetnictví, chemie, literatura, počítače, kultura, hardware, nemoce, ekonomie a ekonomika, rostliny, psychologie, stavebnictví, matematika, jídlo, nástroje, software, lékařství a medicína, nápoje, cestování, latina, filozofie, různé, příroda atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: A, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdarma, zeměpis, odkaz, Obrázky k svátku, obrázková přání, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, URL, Webové html5 hry zdarma, zajímavosti, Full HD tapety na PC, Malawi,

Několik fórů na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Blackjack
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční koleda
Zajímavé internetové odkazy
Ekonomie, Karl Marx
Naše tipy
Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.