Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry a tak podobně.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Politik, Francie, Voják, Brno, Básník, Textařka, Američan, Pedagog, Vražedkyně, Romantismus, Starověký Egypt, Podnikatel, Hejtman, New York Rangers, Rock ‚n‘ Roll, Washington Capitals, Vůdce, Režisér, Ekonom, New Jersey Devils, Hudba, Český slavík, Rétorika, Císař, Avangard Omsk, Manýrismus, Poprava, Prezident USA, Máj, Pop, Ministr, Ital, Dallas Stars, Básníci, Slovenští prezidenti, Mim apod.

Fórky, frky, kameňáky, ftipy, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, kameňáky, ftipy, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, měny, mezinárodní organizace, země EU, fyzikální jednotky, státy usa, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, obecné zkratky, hudební zkratky apod.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Kliparty pro dokumenty, webové stránky, odkaz, Puerto Rico, Nej hry online, volný čas, F, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, zábava, Obrázky zdarma, tipy, internet

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Adventury, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Farmářské hry, Omalovánky, online html5 hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, literatura, školství, chemie, nápoje, kultura, různé, účetnictví, nástroje, věda, zločin a právo, fyzika, příroda, politika, lékařství a medicína, počítače, latina, český jazyk, hardware, bankovnictví, cestování, internet, nemoce, náboženství a křesťanství atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Keywords:odkazy, pro dospělé, info, Online web Hry zdarma bez registrace, Omalovánky a vymalovánky, Online adventní magazín, weby, linky, Obrázek Servírka, cestování, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Státní vlajky zemí

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Obrázky na PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, notebook, monitor, phablet, PC, smartphone, ultrabook, displej, mobil, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Xubuntu, Linux Mint, Mac, Windows 7, Windows NT, Android, BlackBerry OS, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows 10. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, Formule 1, sportovní a závodní auta, květiny, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, ptáci, sportovní wallpapery, fantasy, flóra, stromy, nature - příroda, free wallpapers, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 1024x768, 1920x1080, 1536x2560, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 3200x1800, 768x1024, 1280x800, 1280x960, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1920x1200, HD 1280x720, 412x846 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, bankovnictví, náboženství a křesťanství, rostliny, kultura, různé, cestování, účetnictví, nástroje, stavebnictví, matematika, latina, věda, hardware, nápoje, školství, internet, zločin a právo, materiály, počítače, lékařství a medicína, fyzika, jídlo, zkratky atd.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Vlajky států USA, K, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Slovník pojmů Co je to?, humor, zdroje informací, Omalovánky k vytištění, zeměpis, Přehled zkratek a akronymů, zadarmo, počítače

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, displej, mobilní telefon, phablet, PC, mobil, tablet, notebook, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Windows NT, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows XP, macOS, SUSE Linux, Mac, Windows 10, Microsoft Windows 8, Linux Fedora. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, noční města, motorky, motocykly, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, voda a bubliny, auta, zvířata, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, příroda, krajina. Dostupná rozlišení jsou 1536x864, 1024x600, 412x846, 2560x2048, 1536x2048, 1280x854, 360x640, 1680x1050, 800x1280, 1440x900, 393x786, 1440x2560, 854x480, 1600x900, 2048x1536, 1024x768 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, státy usa, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, geocaching, hudební zkratky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Informace, informace, cestování, volný čas

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Seznam přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Vlajka Uruguaye, Státní prapory, multimédia, URL, World countries flags, M, zdarma, Federace USA

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, displej, mobilní telefon, phablet, PC, mobil, tablet, notebook, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Windows NT, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows XP, macOS, SUSE Linux, Mac, Windows 10, Microsoft Windows 8, Linux Fedora. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, noční města, motorky, motocykly, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, voda a bubliny, auta, zvířata, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, příroda, krajina. Dostupná rozlišení jsou 1536x864, 1024x600, 412x846, 2560x2048, 1536x2048, 1280x854, 360x640, 1680x1050, 800x1280, 1440x900, 393x786, 1440x2560, 854x480, 1600x900, 2048x1536, 1024x768 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, státy usa, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, geocaching, hudební zkratky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmenovky, Tisk, Keramický adventní věnec, Perníčky, Pro děti, Filmy, Vánoční hvězda, Adventní svícen, Štěstí, Tapeta, Láska nebeská, Přání, Neviňátko, Sám doma, Vídeňský punč, Jmenovka, Betlém, Recepty, Dia, Cesmína, Vánoční koledy, Tiskárna, Vykrajovátka, Vánoční prostírání, Tichá noc, Rumové řezy, Korálky, Osvětlení do oken, Jesličky, Ostrava, Ohňostroj apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Pro dívky, Střílečky, Klasické, Logické, Oddechové, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Karetní, Bojové online gamesy, Závodní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webovky, výukové pomůcky, P, Webcam model, Obrázky ke stažení, Webové html5 hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky ke stažení na plochu,

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Tak takhle se drží škorpión!

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Partnerské weby
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Naše tipy
Tipy na výlet
Doporučené odkazy
Kristin Kreuk
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.