Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Frky, fórky, kameňáky, černý humor, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, kameňáky, černý humor, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O důchodcích, O ženách, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Windows, O škole, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o doktorech apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Píseň, Vánoční svařák, Štóla, Adventní svícen, Vinná klobása, Vánoční ubrusy, Sněhulák, Německy, Václavské náměstí, Vánoční trhy, Desktop, Jmelí, Francouzsky, Monitor, Plzeň, Jmenovky, Vánoce, Milka, Anděl, Bůh, Alkoholový kalendář, Santa Claus, Vánoční stromek, Vánoční kaktus, K Vytištění, Recepty, Borovice, Vánoční koledy, Omalovánky, Jezulátko, Historické ozdoby apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní hry, Relaxační hry, Adventury, Karetní hry, Závody aut, Pro dívky, Postřehové hry, Akční hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Animace, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: internet, V, Světové vlajky, Vánoční web, Charlize Theron, kuriozity, zdroje informací, školství, Tipy na vánoční dárky, Přehled formátů souborů, cestování, linky, Online hry zdarma

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Full HD tapety na PC - tapety do mobilu

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, displej, smartphone, mobilní telefon, tablet, mobil, počítač, notebook, ultrabook, PC, phablet a pro operační systémy macOS, BlackBerry OS, Lubuntu, Windows Me, Windows 98, Java ME, SUSE Linux, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows 95. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, letadla, rostliny, hudební tapety, auta, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, zvířata, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, voda a bubliny. Mnoho verzí a velikostí jako 412x846, 1800x1440, 1280x800, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1920x1280, 1440x2560, 750x1334, 2560x2048, 2048x1536, 375x812, 360x720, 800x1280, 1440x900, 393x786, 854x480 atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, R, webové stránky, webovky, World countries flags, Online testy a kvízy zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Prapory regionů a království, Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku, Dopravní značení, Online hry pro děti zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, geocaching, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva, hudební zkratky, země EU, týmy NHL, okresy České republiky, politické strany a hnutí apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, ptáci, osobnosti a lidé, sport, nápoje, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, láska, ženy a dívky, muži, mapy, zelenina, květiny, auta, rostliny, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, zvířata, hudba, smajlíci a emotikony, ovoce, halloween atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: tipy, Full HD pozadí ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Štědrý večer, internetové stránky, zábava, pro děti, Vánoční písničky, Životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, počítače, volný čas

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: lékařství, vlastnosti, historie, politici, umělci, školství, filozofie, zločin a právo, osobnosti, státní správa, poruchy, politika, psychologie, podnikání a podnikatelé, národnost, fikce a fantasy, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, mytologie, žurnalisté a novináři atd.

úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, motta, rčení, aforismy

Citáty slavných, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, motta, rčení, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o člověku od různých známých osobností.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, herci a herečky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. První republika, Dramatik, Country, Avangard Omsk, Zpěvák, Boston Bruins, Obchodník, Ministr zahraničí, Manýrismus, Hejtmani, Atentát, Válka, Ital, Hejtman, New Jersey Devils, Žijící, Císař, Ministři, Romantismus, Komunisté, Poslanec, Charta 77, Masový vrah, Rock ‚n‘ Roll, Němci, Francouz, Mluvčí, Washington Capitals, Voják, Rakušan, Rétorika, HIV pozitivní, Čech, Prezident, Rakousko-Uhersko, Slováci apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, Colorado, Nové Mexiko, Missouri, Maine, New York, Maryland, Virginie, Alabama, Delaware, Georgie, Idaho, Aljaška, Minnesota, Nevada, Michigan, Vermont, Montana, New Hampshire, Mississippi, Kalifornie, Wyoming, Západní Virginie, Florida, Severní Karolína, Utah atd.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Přehled souborových přípon, výukové pomůcky, Texty nejznámějších vánočních koled, F, doporučujeme, Online hry pro děti zdarma, Jmenovky na dárky, multimédia, F, zeměpis

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: lékařství, vlastnosti, historie, politici, umělci, školství, filozofie, zločin a právo, osobnosti, státní správa, poruchy, politika, psychologie, podnikání a podnikatelé, národnost, fikce a fantasy, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, mytologie, žurnalisté a novináři atd.

úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, motta, rčení, aforismy

Citáty slavných, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, motta, rčení, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o člověku od různých známých osobností.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Textař, Náboženství, Češi, Válka, Podnikatel, Miliardář, Gymnasté, Antropolog, Orlík, Svatý, Normalizace, Faraon, Malíř, HIV pozitivní, Hokejisté, Zpěvačky, Dramatik, Pittsburgh Penguins, Zpěvák, Ministr zahraničí, Kněz, Ministr, Žijící, Ministři, Rock ‚n‘ Roll, New Jersey Devils, Florida Panthers, Žhavé výstřely, Básník, Československo, Rétorika, Romantismus, Vojevůdce, Čeští králové, ČSSD, Prezidenti apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Full HD wallpapers na PC - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. můžete využít v tablet, mobil, mobilní telefon, počítač, monitor, PC, smartphone, obrazovka počítače, displej, ultrabook, notebook a pro operační systémy Lubuntu, macOS, Windows 2000, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 7, Windows Me, OSX. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, zvířata, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, ptáci, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, motorky, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 800x600, 320x568, 2160x3840, 2048x1536, 1280x960, 1024x768, 1440x900, 1080x1920, 1280x1024, 750x1334, 1440x960, 1200x1920, 1152x1920, 1440x2560, 2560x2048, 412x846 atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, info, V, Životopisy osobností, weby, Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkazy, humor, Online adventní magazín, Přehled zkratek a akronymů, Staré hry online, Onlinovky - online hry,

Jeden fór na závěr. Vtip Vejtaha: Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Další odkazy:

Naše tipy
Adventní zájezdy na vánoční trhy
Doporučené odkazy
Adventní blahopřání k vánocům
Partnerské weby
Mamiko Tayama
Tipy na zajímavé weby
Tipy na Vánoční písničky
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.