Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Internet, síť pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Obrazovka, Kavkazská jedle, Vánoční svíčky, Umělý vánoční stromek, Jingle Bells, Windows, Štěstí, Alkoholový kalendář, Ježíšek, Sám doma, Zima, Řetězy, K Vytištění, Korálky, Vánoční filmy, Santa, Květiny, Brno, Přáníčko, Rumové řezy, Dia, Pokrmy, Anglicky, Hostina, Popelka, Ostrava, Papírový vánoční stromek, Smrk, Televize, Wallpaper, K Vytisknutí apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC, zdroje informací, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, M, Obrázek bílé vejce, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, multimédia, Hry pro nejmenší online, Obrázek vajíčka, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, hyperlinky, Vánoční web, Obrázky zdarma

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Postřehové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Relaxační hry, Bojové hry, Logické hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Animace, Strategie, Hry pro dva hráče, Závody aut, Karetní hry, Akční hry a tak dále.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Informace pro děti i dospělé

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zavražděn, Esejista, Obchodník, Olympijský vítěz, Pedagog, Prezident, Náboženství, Washington Capitals, Slovenští prezidenti, Vojevůdce, Básník, Slovák, Faraon, Charta 77, Ministr zahraničí, Textař, Kladno, Rakušan, Čeští králové, Trest smrti, Orlík, Filozof, Antropolog, Rock ‚n‘ Roll, Diplomat, Generalissimus, Francie, Pop, Poslanci, Itálie, Komik, Vládce, Francouz, Manýrismus, Romantismus, Avangard Omsk apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií cestování, sport, věda, školství, kultura, chemie, politika, fyzika, latina, stavebnictví, internet, bankovnictví, technika, filozofie, ekonomie a ekonomika, příroda, materiály, český jazyk, nemoce, náboženství a křesťanství, účetnictví, zločin a právo, rostliny, nástroje atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Keywords:weby, tipy, URL, Vlajky spojených států amerických, FC Barcelona, Federace USA, Nejhranější online testy a kvízy, odkaz, Počítačové a deskové strategické válečné hry, zdarma, Vše o Vánocích, Stručný slovník pojmů a termínů

Vše o Vánocích - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pokrmy, Filmy, Betlém, Vánoční ozdoby, Přání, Vánoce, Perníčky, Desktop, Šišky, Ohňostroj, Vídeňský punč, Korálky, Tiskárna, Vídeň, Bůh, Vánoční koule, Patchwork, Cesmína, Anděl, Kavkazská jedle, Vykrajovátka, Mrazík, Křesťanství, Německy, Windows, Třásně, SMS, Keramika, Santa, Tapeta, Jídlo apod.

Pozadí na PC - tapety na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. vhodné pro počítač, phablet, PC, mobil, tablet, smartphone, displej, monitor, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Java ME, Linux Fedora, SUSE Linux, OSX, Windows 10, Windows 98, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows NT, macOS, Windows Me. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, ptáci, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, motorky, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, zvířata, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, fantasy, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, Formule 1, Rally, závody aut. Mnoho verzí a velikostí jako 320x568, 1366x1024, 1366x768, 1920x1080, 1280x1024, 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1280x854, 375x667, 2560x2048, 1440x900, 3200x1800, 360x720, 2048x1080, 1080x1800 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, nadpřirozené osoby, státní správa, historie, osobnosti, herectví, herci a herečky, věda, vlastnosti, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, politika, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, školství, mytologie, sport, záliby, filozofie, rodinné vztahy, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor, Online biografie, životopisy osobností, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Slovník pojmů Co je to?, Seznam zemí světa a jejich vlajky, volný čas, Tapeta na plochu Velikonoční zajíček, zadarmo, kuriozity, pro dospělé, zeměpis

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť pro děti i dospělé

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Přísloví, hlášky, aforismy, motta, moudrosti, myšlenky, bonmoty

Citáty slavných, Přísloví, hlášky, aforismy, motta, moudrosti, myšlenky, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o bohu, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Full HD tapety na PC - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. vhodné pro obrazovka počítače, tablet, notebook, PC, displej, smartphone, počítač, mobilní telefon, monitor, mobil, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, OSX, Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows 7, Windows 10, Slackware, Java ME, Microsoft Windows Vista, Android, FreeBSD. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, velkoměsta a noční život, motorky, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Formule 1, fantasy, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako 800x600, 2160x3840, 1920x1280, 854x480, 1536x2048, 750x1334, 2560x2048, 1280x720, 1366x768, 640x480, 360x640, 1280x768, 1536x2560, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720 atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Životopisy osobností, pro děti, Obrázek Velikonoční blahopřání, internet, Online hry pro děti zdarma, Přehled souborových přípon, Velikonoční wallpaper vejce, V, Nejlepší online hry zdarma, linky

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Pozadí na PC - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. můžete využít v displej, phablet, monitor, tablet, smartphone, PC, notebook, mobil, počítač, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy macOS, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 2000, Slackware, Chrome OS, Linux Mint, FreeBSD, Linux Xubuntu. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, zvířata, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, voda a bubliny, letadla, hry a herní wallpapery, auta, adventní a vánoční tapety, wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, květiny, kytky, příroda, krajina, budovy a stavby. Stahujte v rozlišení 2560x1600, 1536x2048, 2048x1536, 1280x960, 412x846, 1680x1050, 375x667, 2160x3840, 1920x1200, 1024x768, 1080x1800, 1800x1440, 768x1024, 1440x960, 375x812, 750x1334 atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: info, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, cestování, doporučujeme, Full HD tapety na PC, Biografie Rie Miyazawa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, Dopravní značky, zábava, Hry pro dívky online, Pozadí na PC, Barevná malovaná vejce, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Omalovánka s velikonoční kraslicí
Odkazy na užitečné webové stránky
Filmy, filmová kamera, střih
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční blahopřání, srandovní texty ke stažení
Partnerské internetové stránky
World countries flags
Zajímavé webové stránky
Význam slova Popelec
Tipy na užitečné weby
Coffee Meets Bagel, San Francisco dating and social networking service

Děkujeme vám za vaši návštěvu.