Omalovánky online pro děti
Obrázky, Online omalovánky pro nejmenší děti s tématem Zvířátka k vybarvení zdarma

Online omalovánky Zvířátka, obrázky k vybarvení pro děti

Pro malé děti máte na této stránce mini ZOO s nejrůznějšími zvířátky. Jsou zde jak malá zvířátka tak velká i ta vyhynulá. Mezi posledně jmenované patří omalovánky dinosaurů, které jsou velmi populární. Populární jsou však i jiné zvířecí omalovánky jako sloni nebo Delfíni. Některé vybarvené dětské omalovánky zvířátek lze jednoduše zdarma vytisknout na vaší tiskárně.

    Co když se bude dítě ptát co je zvířátko?

    Pak si pomozte definicí z Wikipedie. Zvíře je podle ní obvykle označení buď pro jakéhokoliv živočicha, nebo pro živočichy na vyšším stupni vývoje (například jen obratlovce), mezi zvířata nepočítáme člověka. Z filosofického hlediska se jako zvíře obvykle označuje živá bytost, která není ani člověkem, ani božstvem, mytologickou postavou, nadpřirozenou bytostí apod.

    Seznam názvů obrázků online k vybarvení pro děti

    Aktuálně zde máme tyto omalovánky zvířátek online k vybarvení ve vašem prohlížeči: Dinosauři, Krocan, Delfíni, Zebra, Kachničky, Rybičky, omalovánka ZOO, Pštros, Zvířátka, Velbloud, ZOO, Kohout, Včela, Kočičky, Ovečky, Slon, Delfín, Pes, Koně, Jednorožec, Dinosaur, Delfín u ostrova, Papoušek, Ryba, Chobotnice, Koníčci, Motýli, Zlaté rybky, Dinosaurus, Moucha, Méďa, Žába, Opice, Žirafy, Grizzly, Štěňátko, Štěně, Pejsek, Tučňáci, Slůně, Želva, Netopýr, Zoologická zahrada, Ryby, Žabička, Kachny, Dinosaurové, Sloni a Medvěd. Další omalovánky zvířat naleznete v předchozích odkazech.