Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Ftipy, kameňáky, frky, vtipné texty, fórky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, kameňáky, frky, vtipné texty, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Němcích apod.

Kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O Windows, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Frky ze života, O ženách, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipné hádanky, O škole, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Němcích, O Chucku Norrisovi apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Členské země americké federace, K, Biografie slavných osobností, World countries and flags, Dopravní značky, Kliparty pro Office, Databáze osobností Kdo je to?, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, F, zeměpis, tipy, Seznam zkratek a akronymů

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Keywords:doporučujeme, Přehled souborových přípon, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, cestování, humor, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlajka Argentiny, Životopisy slavných osobností, pro děti, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Motta, úsloví, výroky, aforismy, myšlenky, hlášky, bonmoty

Slavné citáty, Motta, úsloví, výroky, aforismy, myšlenky, hlášky, bonmoty, z kategorií citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o víře, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, parkování - parkovačky, Karetní, Velikonoční hry, Klasické, Vánoční online hry, Pro dívky, Bojové online gamesy, Střílečky, Závodní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Síť, cestování, počítače a internet

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Vánoční web - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Písnička, Jedle, Kuba, Jmenovka, Vánoční koule, Vánoční filmy, Kinder, Tisk, Cesmína, Dárky, Pro děti, Filmy, Vánoční dekorace, Košíčky, Skleněné ozdoby, Milka, Tichá noc, Václavské náměstí, Německy, Patchwork, Popelka, Keramický adventní věnec, Alkoholový kalendář, Zima, Strom, Plocha, K Tisku, Vánoční koledy, Linux, Film, Papírový vánoční stromek apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC, hyperlinky, Webové online testy zdarma, Avril Lavigne, výukové pomůcky, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Black Jack, Tapety na PC zdarma ke stažení, zajímavosti, F, zdarma

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak exportovat soubory těchto typů: internet a web, konfigurační soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, video soubory, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Mluvčí, Malíř, Itálie, Nobelova cena, Diplomat, Němci, Zavražděn, Boston Bruins, Esejista, Egypt, Básník, Sci-fi, Textařka, Romantismus, Orlík, Exilový prezident, Avangard Omsk, Kancléř, Voják, Washington Capitals, Slováci, Masový vrah, Žhavé výstřely, Zlatý slavík, Čeští králové, Kladno, Hejtman, Císař, Česká královna, Vojevůdce, Vrah, Básníci, New York Rangers, Prezidenti USA, Olympiáda apod.

Fóry, vtipné texty, fórky, anekdoty, vtipy, frky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, fórky, anekdoty, vtipy, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o metanolu apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet následující typy souborů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, video soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, písma, fonty, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné vztahy, záliby, věda, filozofie, křesťanství, politici, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, osobnosti, přezdívky, sport, umělci, zločin a právo, nadpřirozené osoby, poruchy, fikce a fantasy, psychologie atd.

Klíčová slova: zábava, Online web Hry zdarma bez registrace, internet, Přání k jmeninám, Přehled státních vlajek států světa, odkaz, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Kostky, Webové online testy zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, V

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak exportovat soubory těchto typů: internet a web, konfigurační soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, video soubory, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, muži, hmyz, nápoje, hudba, mapy, dopravní prostředky, ženy a dívky, Vánoce a Advent, květiny, náboženství, smajlíci a emotikony, ptáci, auta, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, rostliny, jídlo a nápoje, zvířata, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, symboly atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Výroky, moudrosti, myšlenky, aforismy, motta, hlášky, rčení

Citáty slavných, Výroky, moudrosti, myšlenky, aforismy, motta, hlášky, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, Super online hry zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Online adventní magazín, Online hry zdarma, Nejhranější hry online, Prapory regionů a království, F, multimédia, webové stránky, Vánoční web, Narozeninová přání a přáníčka,

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajky měst Jihomoravského kraje
Tipy na zajímavé weby
Kasína
Naše tipy
Přáníčko k Vánocům
Partnerské weby
Libro da colorare
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.