Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Partnerské weby, internet, počítače, hry

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Strategie, Bojové hry, Animace, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Pro dívky, Adventury, Akční hry, Hry pro děti a tak dále.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . Naleznete zde online html5 hry, Adventury, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Hannah Montana, Logické hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Omalovánky apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: tipy, školství, cestování, Slovník pojmů Co je to?, Holly Valance, humor, výukové pomůcky, Obrázky a kliparty zdarma, Přání k narození dítěte, Wallpapery na plochu PC, Dopravní značky, weby, zajímavosti

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Čeští králové, Stoletá válka, Esejista, Renesance, Fotograf, Žijící, Ministr, Maršál, Pittsburgh Penguins, Boston Bruins, Pop, Herec, Charta 77, Country, Textařka, Američané, Spisovatel, Mluvčí, Vládce, Zpěvačka, Angličané, Normalizace, Válka, Malíř, Máj, Poprava, Obchodník, Komunisté, Ekonom, Vojáci, Historik, Prezidenti, Rock ‚n‘ Roll, Filozof, NHL, Prezident USA apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, volný čas, počítače, Online vánoční magazín, Vymalovánky k tisku, Super online hry zdarma, Biografie známých osobností, Přehled formátů souborů, Cestovatelské stránky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Biografie známých osobností, Webové html5 hry zdarma

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, okresy České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, fyzikální jednotky, měny, úřady a ministerstva, týmy NHL, hudební zkratky, vojenské hodnosti, státy usa, internetové domény 1. řádu apod.

Informace, internet, počítače, hry

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Anekdoty, ftipy, frky, černý humor, fórky, kameňáky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, ftipy, frky, černý humor, fórky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O zvířátkách, O Němcích, O Slovácích, O manželství, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Windows, O ženách apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Vlajky států USA, webové stránky, zábava, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Online hry zdarma, A, internetové stránky, Králík na sáňkách, webovky, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled státních vlajek států světa

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, A, zdroje informací, Ashley Olsen, Přehled vlajek USA, Online web Hry zdarma bez registrace, info, Sexy Tara Reid, Skvělé hry online zdarma, odkaz, Wallpapery na tablet

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Síť, internet, počítače, hry

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online. Vybírejte z kategorií Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Ftipy, černý humor, vtipné texty, frky, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Ftipy, černý humor, vtipné texty, frky, vtípky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipné básničky, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Wallpapers na PC, Obrázky zdarma, Superhry a hry online zdarma, pro děti, Alyson Hannigan, Slovník pojmů Co je to?, multimédia, kuriozity, Online adventní magazín, internet, Dopravní značení, Přání a blahopřání, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Další odkazy:

Bývalá vlajka Československa
Doporučené internetové odkazy
Juventus Turín
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Christina Applegate
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity Ashanti
Partnerské internetové stránky
Obrázek Make up

Děkujeme vám za vaši návštěvu.