Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Partnerské weby, zábava, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Obrázky na PC - full HD tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. doporučujeme pro phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, monitor, mobil, PC, tablet, počítač, displej a pro operační systémy macOS, SUSE Linux, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 98, Linux Xubuntu, Java ME, FreeBSD, Slackware, Windows 95, Red Hat Linux. Tapety na PC z kategorií jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, rostliny, 3D a Abstraktní, hudební tapety, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, voda a bubliny, auta. Dostupná rozlišení jsou 640x480, 375x667, 1280x800, 1536x864, 360x640, 1440x960, 1920x1280, 1366x1024, 1152x768, 854x480, 1024x768, 2160x3840, 1200x1920, 1440x900, 800x1280, Full HD 1080x1920 atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, země EU, týmy NHL, okresy České republiky, geocaching, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva, státy usa apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Webové online hry zdarma, V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Blackjack, Databáze osobností Kdo je to?, Členské země americké federace, Seznam přípon a koncovek souborů, Tapety, wallpapery na plochu PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Onlinovky zdarma, hyperlinky, školství

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

černý humor, fórky, vtipné texty, vtípky, frky, ftipy

Chcete se pobavit? černý humor, fórky, vtipné texty, vtípky, frky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, kameňáky, černý humor apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Keywords:pro dospělé, Dopravní značení, H, Stručný encyklopedický slovník, Co je to GFE?, Online životopisy, biografie, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Seznam zkratek a akronymů, Online poker, karetní hry na Internetu, internet, Vlajky států USA, URL

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Křesťanství, Hokejisté, Angličané, Esejista, Pedagog, Ekonom, Hokej, Herec, Vládce, Florida Panthers, Gymnasté, Rétorika, Miliardáři, Manýrismus, Textař, Trenérka, Olympijský vítěz, Mim, Sci-fi, Generalissimus, Slováci, Dramatik, Císař, Máj, Právník, Upálen, Prezidenti, Herečka, Podnikatel, Básníci, Brno, Scénárista, Vojáci, NHL, Architekt, Američan apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, týmy NHL, měny, země EU, hudební zkratky, firmy a společnosti, geocaching, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Hlášky, moudra, výroky, myšlenky, motta, úsloví, aforismy

Citáty slavných osobností, Hlášky, moudra, výroky, myšlenky, motta, úsloví, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o bohatství od různých známých osobností.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: zdarma, Seznam souborových přípon, Superhry a hry online zdarma, Vlajky měst Karlovarského kraje, Onlinovky zdarma, Dopravní značky, tipy, Texaský hold 'em poker, počítače, zadarmo, výukové pomůcky, humor

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Akční hry, Adventury, Animace, Pro dívky, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Karetní hry, Závody aut, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: volný čas, Tapety na plochu PC, Vánoční magazín, Athletic Bilbao klub, Obrázky, kliparty, Staré hry online, Online testy zdarma, Omalovánky pro děti, zdroje informací, Pozadí na plochu PC, zajímavosti

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Síť, zábava, důležité informace

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Atmosféra, Strom, K Vytištění, Stromeček, Plzeň, Jingle Bells, Rumové řezy, Santa Claus, Písnička, Jarmark, Advent, Vánoční dekorace, Cesmína, Květiny, Adventní svícen, Vánoční kaktus, Vánoční ozdoby, Láska nebeská, Štědrý den, Santa, Husarské knoflíky, Vánoční tapety, Jmelí, Smrk, Vánoční hvězda, Vánoční koule, Popelka, Vánoční prostírání, Koledy, Monitor, Patchwork apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, latina, nemoce, nápoje, politika, různé, náboženství a křesťanství, jídlo, cestování, sport, český jazyk, kultura, nástroje, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, rostliny, bankovnictví, věda, internet, účetnictví, počítače, filozofie, chemie, příroda atd.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, zločin a právo, politici, profese a zaměstnání, historie, sport, politika, školství, věda, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, národnost, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, křesťanství, lékařství, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: kuriozity, linky, Obrázky na PC, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přání, přáníčka, blahopřání, webové stránky, Vánoční magazín, č, F, multimédia, webovky, Badoo,

Několik fórů na závěr. Vtip Kadibudka: Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

"Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Poker Permainan kartu
Partnerské weby
Community card poker
Zajímavé internetové odkazy
Wallpapers na plochu hry
Tipy na zajímavé weby
Kostky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.