Omalovánky online pro děti
Obrázky, Online omalovánky pro nejmenší děti s tématem Vánoce k vybarvení zdarma

Online omalovánky Vánoce, obrázky k vybarvení pro děti

Vánoce jsou pro děti bezesporu nejkrásnější svátky. Těší se hlavně na Štědrý večer kdy pod stromečkem naleznou mnoho pěkných dárků. Třeba i papírové omalovánky se sadou pastelek. Chcete-li jim čekání usnadnit, nechte je třeba vybarvovat naše dětské vánoční omalovánky. Vánoční obrázky jsou k dispozici zdarma k vybarvení ve vašem prohlížeči.

    V této kategorii naleznete následující online vánoční omalovánky nejen pro malé děti: Hvězdičky, Santa Klaus, Vánoce, Vánoce, Svícen, Santa, Zima, Sněhulák, Sněhová vločka, Santa Claus, Mikuláš, Vánoční strom, Zvoneček, Sněhulák, Vánoční stromeček, Betlém, Stromeček a Nový rok.

    Online flash omalovánky pouze pro PC

    Omalovánky nelze spustit na mobilních telefonech a tabletech, protože v nich není podporován flash plugin, který je podmínkou pro spuštění. Na stolních PC a noteboocích je flash podporován, ale někdy může být z bezpečnostních důvodů zakázán. V takovém případě se obraťte na administrátora, který vám spravuje PC. Některé z vánočních omalovánek lze vytisknout na běžné tiskárně, což může být také řešením.

    Co jsou to Vánoce?

    Vánoce jsou křesťanské svátky narození Ježíše Krista. S Vánocemi souvisí doba adventu, která jim předchází a slouží jako příprava na narození Ježíše Krista. Vánoce patří k nejvýznamnějším křesťanským svátkům (spolu s Velikonocemi). Slavnost Narození Páně připadá tradičně na 25. prosince a Vánoce se v římskokatolické tradici slaví od předcházejícího večera (24. prosinec) do svátku Křtu Páně (první neděle po 6. lednu, resp. 13. leden). Poprvé se Vánoce slavily křesťany ve 4. století v Římě.