Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Odkazy na jiné stránky

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Postřehové hry, Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Akční hry, Animace, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Adventury, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Strategie a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Zapařte si superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Karetní, Logické, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry, Strategie, Střílečky, parkování - parkovačky, Oddechové a podobně.

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, zvířata, auta, halloween, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, přístroje, nápoje, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, sport, ptáci, náboženství, stavby, zelenina, symboly, muži, věda, nástroje a přístroje, ženy a dívky, rostliny, hudba atd.

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Tipy na výlet

CZIN.eu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v notebook, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, smartphone, displej, mobil, phablet, tablet, počítač, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows NT, Mac, Linux Fedora, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Android, Windows XP, Windows 95. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, Formule 1, velkoměsta a noční život, zvířata, oceán, moře, pláže, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, ptáci, květiny, sportovní wallpapery, fraktály, flóra, stromy, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 393x786, 1920x1280, 854x480, 640x480, 320x568, 1366x1024, 3200x1800, 1600x2560, 412x846, 1024x600, 1024x768, 2048x1536, 800x600, 1920x1080, 1920x1200, 2560x1440 atd.

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry a tak podobně.