Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Obrázky na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro displej, phablet, počítač, smartphone, mobil, monitor, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows NT, Linux Ubuntu, Mac, Chrome OS, Windows 95, Windows XP, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows 10, Android, BlackBerry OS. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: ptáci, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, motorky, fraktály, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, zvířata, květiny, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, fantasy, free wallpapers, vesmír, kosmos. Dostupné velikosti jsou 1152x864, 1024x768, 1920x1440, 2560x1920, 3200x1200, 320x568, 1536x2560, 1600x900, 800x1280, 2048x1536, 1280x800, 1440x960, 1920x1200, 412x846, 1366x1024, 1536x2048 atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tapety na PC - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. jsou vhodná pro tablet, displej, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, monitor, phablet, počítač, mobilní telefon, smartphone, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Lubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows Me, Mac, Slackware, Windows Server 2012, Windows XP. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, budovy a stavby, rostliny, jídlo a nápoje, příroda, krajina, sportovní pozadí, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, psi a štěňátka, auta, letadla, noční města, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky. Zvolte si z rozměrů 2048x1536, 2560x1600, 2048x1080, 375x667, 1280x800, 1200x1920, 1920x1200, 2560x2048, 800x1280, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 1800x1440, 1280x768, 1024x600, 360x720 atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značení, zdroje informací, Kliparty zdarma, Beyoncé Knowles, Nejlepší hry pro dívky, weby, internetové stránky, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, odkazy, volný čas, výukové pomůcky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Montana, Idaho, Nové Mexiko, Nebraska, Jižní Karolína, Wyoming, Washington, Tennessee, Colorado, Missouri, Utah, Západní Virginie, Kentucky, Indiana, Arkansas, Severní Karolína, Oregon, Minnesota, Havaj, Jižní Dakota, Florida, Arizona, Pensylvánie, Aljaška, Wisconsin atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Borovice, Jingle Bells, Vánoce, Ježíš Kristus, Vánoční hvězda, Wallpaper, Vinná klobása, Rumové řezy, SMS, Kinder, Vánoční svíčky, Bramborový salát, Papírové ozdoby, Brno, Papírový vánoční stromek, Popelka, Anděl, Patchwork, Vídeň, Mrazík, Pastýř, Vosí hnízda, Schleich, Cesmína, LED svíčky, Staroměstské náměstí, Striezelmarkt, Kapr, Vánoční dekorace, PF, Zima apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Keywords:počítače, Vlajky měst a obcí České republiky, zdarma, internet, Romantické zamilované sms vzkazy, Tapety na PC, Nejlepší školní testy a kvízy, hyperlinky, Obrázky k jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značení, Online životopisy, biografie slavných osobností

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, osobnosti a lidé, halloween, jídlo a nápoje, mapy, nástroje a přístroje, ptáci, hmyz, přístroje, ženy a dívky, auta, květiny, smajlíci a emotikony, nápoje, Vánoce a Advent, zvířata, rostliny, muži, věda, symboly, hudba, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Nevada, Louisiana, Wisconsin, Rhode Island, Delaware, Virginie, Vermont, Jižní Karolína, Severní Karolína, Utah, Kalifornie, Illinois, Iowa, Montana, Kansas, Jižní Dakota, Washington, Maine, Nebraska, Arizona, Texas, Colorado, Tennessee, Missouri, Ohio atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Klasické, Střílečky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, parkování - parkovačky, Strategie a podobně.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: info, Pozadí na plochu PC, F, World countries flags, Super free web games zdarma, multimédia, Biografie slavných osobností, Real Madryt CF, Free game online hry, Nej hry online, webovky, Seznam státních vlajek

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit, čím zobrazit následující typy souborů: systémové soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, měny, státy usa, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, geocaching, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, týmy NHL apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: zadarmo, Nejhranější online testy a kvízy, F, Vlajky zemí světa, pro dospělé, Vše o Vánocích, zajímavosti, Online hry zdarma, M, linky, Hry pro dívky online

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, zločin a právo, materiály, internet, rostliny, počítače, stavebnictví, nápoje, sport, psychologie, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, politika, zkratky, různé, nástroje, filozofie, software, chemie, fyzika, český jazyk, technika, příroda atd.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro počítač, mobilní telefon, ultrabook, notebook, smartphone, phablet, monitor, PC, displej, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows 7, Slackware, Android, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows 95, macOS, Lubuntu. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, Formule 1, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fraktály, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, nature - příroda, zvířata, fantasy, ptáci, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 1366x768, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 3200x1200, 1920x1080 Full HD, 854x480, 360x760, 1536x2560, 375x667, 3200x1800, 1024x768, 800x1280, 1600x900, 360x640, Full HD 1080x1920, 2560x1600 atd.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Členské země americké federace, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, humor, Saint Kitts and Nevis, cestování, Vlajky amerických států USA, Super free web games zdarma, pro děti, zábava, F, Charlize Theron,

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Další odkazy:

Naše tipy
Lucy Liu
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k výročí svatby
Doporučené odkazy
Juventus Turín
Partnerské weby
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.