Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Logické, Klasické a podobně.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Wallpapery na plochu PC - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. můžete využít v PC, phablet, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobil, tablet, monitor, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows XP, Red Hat Linux, Windows Server 2012, macOS, Java ME, FreeBSD, Linux Mint, OSX, Mac, Linux Xubuntu, Windows NT. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, fantasy, nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, zvířata, motorky, hmyz a pavouci, ptáci, fraktály, free wallpapers, vesmír, kosmos, květiny, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 2048x1536, 1920x1280, 1680x1050, 1600x1200, Full HD 1080x1920, 375x667, 393x786, 640x480, 2560x1600, 1920x1200, 3200x1200, 768x1024, 750x1334, 800x1280, 1280x960, 1024x768 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, F, webovky, A, Digitální počítačové hry, herní konzole, tipy, H, Hry pro dívky online, Rachel Stevens, linky, Obrázky ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, multimédia

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Závody aut, Postřehové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Střílečky, Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Animace, Akční hry, Pro dívky a tak dále.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vtipné texty, ftipy, frky, fórky, černý humor, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, ftipy, frky, fórky, černý humor, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O škole, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky o tchýních, O důchodcích, O Windows, O ženách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O manželství, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Keywords:internetové stránky, Seznam přípon a koncovek souborů, volný čas, Super free web games zdarma, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, odkazy, Dopravní značení, Prapory regionů a království, Brooke Burke, hyperlinky, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky, kliparty

Hlášky, přísloví, motta, moudrosti, úsloví, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Hlášky, přísloví, motta, moudrosti, úsloví, moudra, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: Online adventní magazín, Životopisy slavných osobností, URL, Sexy Charisma Carpenter, weby, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Vše o Vánocích, humor, pro děti, Wallpapers na PC ke stažení

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, fyzika, věda, školství, nápoje, bankovnictví, nástroje, software, internet, příroda, stavebnictví, literatura, psychologie, materiály, ekonomie a ekonomika, latina, zkratky, matematika, rostliny, kultura, sport, český jazyk, zločin a právo, cestování atd.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Ftipy, fóry, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, fóry, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, černý humor, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, hudební zkratky, geocaching, země EU, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, okresy České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, obecné zkratky apod.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Strategie, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Pro dívky, Logické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Dopravní značky, Seznam státních vlajek, F, Sexy Julia Stiles, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled vlajek USA, Wallpapery na plochu PC, Online tetris hry zdarma, pro dospělé, internet, Nejhranější online hry zdarma

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, fyzika, věda, školství, nápoje, bankovnictví, nástroje, software, internet, příroda, stavebnictví, literatura, psychologie, materiály, ekonomie a ekonomika, latina, zkratky, matematika, rostliny, kultura, sport, český jazyk, zločin a právo, cestování atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Obrázky ke stažení - obrázky na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. můžete využít v počítač, smartphone, mobil, obrazovka počítače, monitor, phablet, PC, tablet, displej, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Mac, SUSE Linux, Slackware, Windows Me, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 7, Lubuntu, FreeBSD, Windows 95, OSX. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, Formule 1, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, zvířata, motorky, fantasy, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci, květiny. Dostupné rozměry 1440x2560, 1600x900, 1366x1024, 360x760, 1024x768, 393x786, 2160x3840, 1080x1800, 2048x1536, 800x1280, 1800x1440, 1024x600, 375x812, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024 atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, obrazovka počítače, PC, mobil, tablet, smartphone, monitor, mobilní telefon, displej, notebook a pro operační systémy Chrome OS, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Mac, Windows 2000, Windows 10, Red Hat Linux, Windows 7, Linux Fedora, Linux Ubuntu. Obrázky na PC z kategorií moře, oceány, pláže, letadla, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, auta, budovy a stavby, dopravní prostředky, hudební tapety, wallpapery, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, rostliny, zvířata, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, noční města, sportovní pozadí, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje. Vyberte si rozměr z 2160x3840, 1680x1050, 1800x1440, 768x1024, 360x720, 800x600, 2048x1536, hi res 2560x1920, 1600x900, HD 1280x720, 1024x600, 1920x1200, 1440x2560, 1152x768, 1280x768, 1366x1024 atd.

Klíčová slova: webové stránky, zadarmo, Prapory českých měst, F, Nejlepší hry pro dívky, Zamilované sms vzkazy, zdarma, odkaz, Online zeměpisné testy zdarma, V, info, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Cestování po Evropě, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Březněvovo hobby: Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Další odkazy:

Dětské omalovánky
Zajímavé webové stránky
Gillian Anderson sexy photos
Linky na partnerské weby
Belgium
Naše tipy na užitečné weby
Ashley Judd
Doporučené odkazy
Fotografie Alicia Keys
Tipy na užitečné weby
Celebrity Tara Reid

Děkujeme vám za vaši návštěvu.