Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Dále doporučujeme, informace a zábava

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Karetní hry, Postřehové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Pro dívky, Závody aut, Brutální krvavé hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Střílečky a tak dále.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Informace, informace a zábava

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, květiny, nápoje, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, sport, láska, mapy, zelenina, náboženství, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, hmyz, halloween, přístroje, osobnosti a lidé, zvířata, ptáci, věda, stavby, symboly, auta atd.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, A, Vlajky jednotlivých států USA, Online vánoční magazín, Nádherná Sara Shimada, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přehled zkratek a akronymů, ú, Emma Watson, Skvělé hry online zdarma, Online adventní magazín, Webové html5 hry zdarma, Seznam souborových přípon

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

úsloví, aforismy, motta, bonmoty, myšlenky, hlášky, moudrosti

Citáty slavných, úsloví, aforismy, motta, bonmoty, myšlenky, hlášky, moudrosti, . Naleznete zde přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o lži od různých známých osobností.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, geocaching, země EU, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Keywords:zábava, humor, cestování, Ilustrační obrázky, Omalovánky nejen pro děti, Online testy a kvízy zdarma, internet, Hry pro nejmenší online, Athletic Club, Pozadí na plochu počítače, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdarma

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Náš tip, informace a zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Bonmoty, motta, výroky, myšlenky, úsloví, aforismy, rčení

Citáty slavných, Bonmoty, motta, výroky, myšlenky, úsloví, aforismy, rčení, rozdělené kategorií: citáty o zlu, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o ženách od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, počítače, doporučujeme, Istanbul city, zadarmo, webovky, weby, Přání, přáníčka, blahopřání, školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, B, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Sportovní hry, Bojové hry, Logické hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Akční hry, Závody aut, Strategie, Animace, Hry pro děti, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Karetní hry a tak dále.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, tablet, ultrabook, mobilní telefon, notebook, počítač, PC, monitor, obrazovka počítače, phablet, smartphone a pro operační systémy Slackware, Chrome OS, Windows 2000, Linux Mint, OSX, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows 7. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, zvířata, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, květiny, kytky, letadla, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, 1280x768, 1152x864, 375x812, 1080x1800, 854x480, 800x1280, 360x760, 750x1334, 1600x900, 1280x960, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1536x2560, 1920x1280 atd.

Fóry, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, firmy a společnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Stoletá válka, Křesťanství, New York Rangers, Washington Capitals, Sebevražda, Scénárista, Country, Hokej, Zpěvačka, Vojevůdce, Textařka, Florida Panthers, Maršál, Novinář, Itálie, Komunisté, Sci-fi, Upálen, Teolog, Komik, Herec, Němci, Trenérka, Rock ‚n‘ Roll, Egypt, Prezident USA, Mluvčí, Závodník, Vládce, Československo, Olympijský vítěz, Francie, Hudba, Nežijící, Rakušan, Fotograf apod.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Klasické, Strategie, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Logické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Závodní a podobně.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, zajímavosti, Prapory českých měst, Sexy Azumi Kawashima, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkazy, F, Omalovánky pro malé děti, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, webové stránky

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Sportovní hry, Bojové hry, Logické hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Akční hry, Závody aut, Strategie, Animace, Hry pro děti, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Karetní hry a tak dále.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, tablet, ultrabook, mobilní telefon, notebook, počítač, PC, monitor, obrazovka počítače, phablet, smartphone a pro operační systémy Slackware, Chrome OS, Windows 2000, Linux Mint, OSX, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows 7. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, zvířata, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, květiny, kytky, letadla, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, 1280x768, 1152x864, 375x812, 1080x1800, 854x480, 800x1280, 360x760, 750x1334, 1600x900, 1280x960, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1536x2560, 1920x1280 atd.

Fóry, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech apod.

Internet, síť, informace a zábava

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak exportovat, jak importovat, jak vytvořit soubory těchto typů: spustitelné soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, písma, fonty, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory, hudební audio soubory apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Letecké simulátory, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Barbie hry, Hannah Montana, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Omalovánky, Deskovky, Puzzle a skládačky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: pro dospělé, Státní prapory států světa, Dopravní značky, Pozadí na PC, V, World flags, Biografie slavných osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, URL, linky, zdroje informací, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Gábina Partyšová
Odkazy na zajímavé weby
Elizabeth Hurley
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie Mandy Moore
Naše tipy na užitečné weby
Co je to Romulus Remus?
Doporučené odkazy
Sexy Sarah Jessica Parker

Děkujeme vám za vaši návštěvu.