Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Anekdoty, ftipy, fórky, frky, vtípky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, ftipy, fórky, frky, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky apod.

Onlinovky zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Klasické, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Strategie, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Střílečky, Oddechové, Velikonoční hry, Závodní, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: humor, odkaz, zdarma, hyperlinky, Vánoční svíčky, zajímavosti, Skvělé hry online zdarma, školství, Obrázek Těhulky, Online vánoční magazín, Ilustrace, obrázky, Nej hry online, linky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vykrajovátka, Jingle Bells, Text, Santa, Květiny, Stromeček, Řetězy, Milka, Obrazovka, Linux, Adventní kalendář, Tapeta, Plzeň, Striezelmarkt, Vinná klobása, Advent, Nový rok, Plocha, Štědrý večer, Filmy, Santa Claus, Rostliny, Brno, Umělý vánoční stromek, Jezulátko, Jmenovky, Korálky, Skleněné ozdoby, Jídlo, Linecká kolečka, Patchwork apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: různé, účetnictví, bankovnictví, český jazyk, politika, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, sport, internet, nemoce, kultura, psychologie, cestování, školství, latina, hardware, software, jídlo, nástroje, nápoje, zkratky, lékařství a medicína, fyzika, náboženství a křesťanství atd.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Vybírejte z kategorií Logické hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Hannah Montana, online html5 hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Střílecí hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní prapory států světa, Kliparty zdarma ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Tipy na vánoční dárky pro vášnivé cestovatele, weby, tipy, Nejlepší online hry zdarma, Recept na domácí čokoládové pralinky, Biografie známých osobností, odkazy, Stručný slovník pojmů a termínů

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Bojové hry, Závody aut, Adventury, Akční hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro děti a tak dále.

Informace, zábava, důležité informace

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: zábava, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Filmy, natáčení, střih, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, multimédia, Full HD wallpapers na PC, Kdo je to Ježíšek?, zdroje informací, doporučujeme, Webové html5 hry zdarma, Full HD pozadí ke stažení

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro notebook, obrazovka počítače, phablet, monitor, ultrabook, tablet, mobilní telefon, PC, mobil, smartphone, displej a pro operační systémy Android, Windows 10, Java ME, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Mac, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows Me, Chrome OS. Tapety na PC z kategorií nature - příroda, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, sportovní wallpapery, Formule 1, fantasy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, květiny, ptáci. Zvolte si z rozměrů 2560x1920, 4800x1200, 1080x1920, 2048x1536, 1600x900, 1280x768, 1366x1024, 360x640, 1152x1920, 360x760, 854x480, 3200x1800, 1200x1920, 1600x900, 1600x2560, 2560x1440 atd.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, poruchy, mytologie, politici, vlastnosti, filozofie, záliby, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, psychologie, žurnalisté a novináři, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, sport, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, rodinné vztahy, umělci, školství, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, státy usa, země EU, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, měny apod.

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O ekonomech, Frky ze života, O Somálcích, O manželství, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O mužích, O Windows, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích apod.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: webovky, A, pro děti, Abstraktní tapety na plochu, Nejlepší zeměpisné kvízy, Dopravní značení, počítače, Zlatan Ibrahimović, Staré hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie slavných osobností

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro notebook, obrazovka počítače, phablet, monitor, ultrabook, tablet, mobilní telefon, PC, mobil, smartphone, displej a pro operační systémy Android, Windows 10, Java ME, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Mac, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows Me, Chrome OS. Tapety na PC z kategorií nature - příroda, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, sportovní wallpapery, Formule 1, fantasy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, květiny, ptáci. Zvolte si z rozměrů 2560x1920, 4800x1200, 1080x1920, 2048x1536, 1600x900, 1280x768, 1366x1024, 360x640, 1152x1920, 360x760, 854x480, 3200x1800, 1200x1920, 1600x900, 1600x2560, 2560x1440 atd.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, poruchy, mytologie, politici, vlastnosti, filozofie, záliby, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, psychologie, žurnalisté a novináři, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, sport, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, rodinné vztahy, umělci, školství, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Síť, zábava, důležité informace

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Country, Císař, Křesťanství, Obchodník, Dallas Stars, Esejista, Imitátor, Atentát, Masový vrah, Herečka, Mluvčí, Královna, Normalizace, Voják, Hejtman, Žijící, New York Rangers, Vojevůdce, Česká královna, Egypt, Textař, Spisovatel, Státník, Historik, Nobelova cena, Podnikatelé, Svatý, Zpěvačky, Američan, NHL, Miliardáři, Továrník, Avangard Omsk, ČSSD, První republika, Prezidenti ČR apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Vlajky států USA, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky měst České republiky, URL, cestování, Wallpapers na plochu zvířátka, internet, webové stránky, Přehled formátů souborů, Obrázky na plochu počítače, Onlinovky zdarma, M, Přání k svátku, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Další odkazy:

Bumble
Zajímavé internetové odkazy
Adventní tradice
Doporučené odkazy
Der Futbol Club Barcelona
Naše tipy
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Onlinovky - online hry
Partnerské weby
Vánoční dárek se stuhou

Děkujeme vám za vaši návštěvu.