Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, mapy, nástroje a přístroje, rostliny, nápoje, věda, osobnosti a lidé, ovoce, hmyz, ženy a dívky, láska, zelenina, zvířata, Vánoce a Advent, hudba, symboly, dopravní prostředky, stavby, muži, ptáci, přístroje, smajlíci a emotikony, halloween atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jesličky, Kameňák, Ohňostroj, Skleněné ozdoby, Popelka, Václavské náměstí, Rostliny, Kavkazská jedle, Pro děti, Lego, Košíčky, Kuba, Patchwork, Koledy, Tichá noc, Vosí hnízda, Řetězy, Pozadí, Vánoční dekorace, Historické ozdoby, Vánoční kaktus, Vinná klobása, Vánoční koledy, Vánoční ubrusy, K Vytištění, Anglicky, Slámový adventní věnec, Svíčky, Striezelmarkt, Adventní svícen, Jmelí apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, zdroje informací, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, Přání k narozeninám, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme, Wallpapers na plochu PC, Thierry Henry, Vlajky měst a obcí České republiky, hyperlinky, K, výukové pomůcky

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Oregon, Louisiana, Maryland, Arkansas, Havaj, Washington, Kalifornie, Arizona, Nevada, Nové Mexiko, Minnesota, Tennessee, Massachusetts, Aljaška, New Jersey, Montana, Delaware, Jižní Dakota, Wyoming, Texas, Utah, Severní Karolína, Kansas, Kentucky, Mississippi atd.

Keywords:pro děti, kuriozity, M, Kliparty zdarma, World countries and flags, multimédia, Stručný encyklopedický slovník, Biografie slavných osobností, Pozadí na plochu monitoru, Vánoční web, linky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, český jazyk, účetnictví, materiály, chemie, počítače, kultura, příroda, internet, školství, rostliny, latina, fyzika, nástroje, matematika, nápoje, cestování, sport, náboženství a křesťanství, nemoce, lékařství a medicína, filozofie, bankovnictví, politika atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Moudrosti, přísloví, rčení, bonmoty, myšlenky, aforismy, úsloví

Slavné citáty, Moudrosti, přísloví, rčení, bonmoty, myšlenky, aforismy, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o ženách, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: internetové stránky, Prapory regionů a království, Dopravní značky, Drew Barrymore, školství, Full HD pozadí ke stažení, Hry pro dívky online, Přání k narození dítěte, Životopisy slavných osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Seznam přípon a koncovek souborů, Online hry pro děti zdarma

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Alabama, Montana, Nebraska, Virginie, Indiana, Wisconsin, Aljaška, Ohio, Kentucky, Minnesota, Kansas, Massachusetts, Vermont, Iowa, Oklahoma, Arizona, Utah, Louisiana, Colorado, Florida, Kalifornie, Jižní Karolína, Missouri, New Hampshire, Maryland atd.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro počítač, mobil, PC, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, displej, ultrabook, tablet, smartphone, notebook a pro operační systémy Mac, Windows 10, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Slackware, OSX, Android, Windows 2000, Linux Mint, Java ME. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, příroda, krajina, letadla, noční města, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, hudební tapety, květiny, kytky, wallpapery, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, motorky, motocykly, zvířata, sportovní pozadí, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, rostliny. Zvolit si můžete rozměry 1280x854, 1680x1050, 1920x1280, 2560x1600, 360x640, 375x812, 1536x864, HD 1280x720, 800x1280, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1152x768, 320x568, 1536x2560, 1920x1080 Full HD atd.

Informace pro děti i dospělé

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Klasické, Strategie, Sportovní, Karetní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Oddechové a podobně.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Antropolog, Továrník, Avangard Omsk, Američané, Komunista, Nežijící, Lord, Miliardář, Zavražděn, Čeští králové, Československo, Washington Capitals, Brno, Mim, Ministři, KSČ, Politik, Kancléř, Herečka, Podnikatelé, Zpěvák, Florida Panthers, Pedagog, Podnikatel, KHL, Rock ‚n‘ Roll, Vojevůdce, Rétorika, Zpěvačky, Generalissimus, Olympijští vítězové, Prezident USA, Válka, Obchodník, Romantismus, Francie apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, okresy České republiky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, hudební zkratky, měny, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v PC, displej, smartphone, mobil, phablet, notebook, tablet, počítač, monitor, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows XP, Linux Fedora, Chrome OS, Windows 95, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Android, Lubuntu. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, ptáci, nature - příroda, sportovní wallpapery, flóra, stromy, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, fantasy, free wallpapers, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x800, 1800x1440, 750x1334, 393x786, 768x1024, 360x760, 800x600, HD 1280x720, 1280x854, 2560x1920, 854x480, 1440x2560, 2048x1080, 1280x960, 2560x1440, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: URL, F, A, A.C. Milan football club italy, Nej hry online, webové stránky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Andrés Iniesta, webovky, Online adventní magazín, odkaz

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Alabama, Montana, Nebraska, Virginie, Indiana, Wisconsin, Aljaška, Ohio, Kentucky, Minnesota, Kansas, Massachusetts, Vermont, Iowa, Oklahoma, Arizona, Utah, Louisiana, Colorado, Florida, Kalifornie, Jižní Karolína, Missouri, New Hampshire, Maryland atd.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro počítač, mobil, PC, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, displej, ultrabook, tablet, smartphone, notebook a pro operační systémy Mac, Windows 10, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Slackware, OSX, Android, Windows 2000, Linux Mint, Java ME. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, příroda, krajina, letadla, noční města, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, hudební tapety, květiny, kytky, wallpapery, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, motorky, motocykly, zvířata, sportovní pozadí, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, rostliny. Zvolit si můžete rozměry 1280x854, 1680x1050, 1920x1280, 2560x1600, 360x640, 375x812, 1536x864, HD 1280x720, 800x1280, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1152x768, 320x568, 1536x2560, 1920x1080 Full HD atd.

Síť pro děti i dospělé

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: počítače, Super free web games zdarma, Onlinovky zdarma, Kliparty zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., humor, Dopravní značky, Online zeměpisné testy zdarma, Free game online hry, internet, Státní vlajky států světa, Grunge rock music, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Párty: Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Další odkazy:

Přáníčka k výročí svatby
Doporučené odkazy
Tapety na plochu zdarma
Partnerské weby
Texty blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Dětské omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Naše tipy
Salma Hayek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.