Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rock ‚n‘ Roll, Náboženství, Poslanec, Ministr, Prezidenti ČR, Stoletá válka, Malíř, Čeští králové, První republika, Němci, AIDS, Režisér, Slovák, Exilový prezident, Romantismus, Zavražděn, Závodník, Textařka, Křesťanství, Miliardář, Dramatik, Poslanci, Vrah, Atentát, Historik, Renesance, Továrník, Voják, Vládce, Hokejisté, Faraon, Vojáci, New Jersey Devils, Herec, Washington Capitals, Angličané apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, č, Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Hry pro nejmenší online, internetové stránky, školství, MP3 Music download, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, linky, Wallpapers na PC, Slovník pojmů Co je to?

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Full HD tapety na PC - wallpapery na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, phablet, počítač, ultrabook, displej, mobil, obrazovka počítače, monitor, notebook, PC, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Mac, Windows 7, OSX, macOS, Windows XP, Windows 98. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, zvířata, fantasy, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, tenisté a tenistky, Formule 1, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, fraktály, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže. Zvolte si z rozměrů 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 4800x1200, 1366x768, HD 1280x720, 1152x1920, 375x812, 360x760, 1152x864, 1080x1920, 1800x1440, 1440x2560, 1536x2048, 1920x1440, 1280x960, 1024x600 atd.

Internet, síť, počítače a internet

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Wallpapers na PC - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. doporučujeme pro tablet, displej, phablet, PC, ultrabook, mobil, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows NT, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 10, Windows XP. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, wallpapery, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, auta, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, hudební tapety, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, rostliny, noční města, zvířata, motorky, motocykly. Vyberte si rozměr z 360x760, 1280x854, 1280x960, 2560x1600, 1280x800, HD 1280x720, 1600x1200, 2560x2048, 1152x768, 1920x1440, 1440x960, 1280x768, 1440x2560, 1920x1280, 2560x1440, 1080x1800 atd.

Keywords:Vlajky států světa, Biografie známých osobností, Full HD tapety na PC, pro dospělé, Obrázek Lékařka, Nejhranější online hry zdarma, Online vánoční magazín, Městské a obecní prapory obcí ČR, Libro de colorear, cestování, webové stránky, Vlajky amerických států USA

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nemoce, bankovnictví, počítače, rostliny, internet, filozofie, nástroje, fyzika, chemie, cestování, psychologie, zkratky, zločin a právo, materiály, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, hardware, latina, technika, český jazyk, literatura, sport, software, ekonomie a ekonomika atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Síť, počítače a internet

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, geocaching, měny, obecné zkratky, firmy a společnosti, země EU, týmy NHL, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, fyzikální jednotky, hudební zkratky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: výukové pomůcky, M, odkazy, Cristiano Ronaldo, K, doporučujeme, Státní prapory všech států, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Webové online testy zdarma, Hry pro kluky, Vánoční web, pro děti

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, jak exportovat, jak převést soubory následujících typů: internet a web, dokumenty, písma, fonty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

World wide web, internet, počítače a internet

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Hannah Montana, Oblíkačky, Adventury, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Barbie hry apod.

Vánoční web - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Korálky, Pastýř, Schleich, Vánoční dekorace, Vánoční tapety, Jídlo, Vánoční světýlka, Umělý vánoční stromek, Wallpaper, Koleda, Tiskárna, Tichá noc, Papírový vánoční stromek, Vánoční filmy, Košíčky, Obrazovka, Historické ozdoby, Bůh, Láska nebeská, Keramika, Tapeta, Vánoční stromek, K Vytisknutí, Silvestr, Strom, Blahopřání, Borovice, Řetězy, Rumové řezy, Vánoční pozadí, Osvětlení apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky, Kliparty pro dokumenty, Co je to escort agency?, zdroje informací, tipy, weby, Sexy Jessica Biel, zdarma, Free game online hry, Vlajky jednotlivých států USA

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, jak exportovat, jak převést soubory následujících typů: internet a web, dokumenty, písma, fonty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Informace, počítače a internet

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Logické hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, online html5 hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Logické, Klasické, Střílečky, parkování - parkovačky, Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Karetní a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, lékařství, politici, umělci, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, herectví, herci a herečky, národnost, profese a zaměstnání, přezdívky, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, politika, filozofie, nadpřirozené osoby, sport, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, zločin a právo, školství atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak importovat soubory následujících typů: písma, fonty, koncovky souborů, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, systémové soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, internet a web, šablony dokumentů, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: Super online kvízy, Městské a obecní prapory obcí ČR, Dopravní značky, zajímavosti, Přehled přípon a koncovek souborů, Omalovánky k vytištění, zeměpis, URL, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, volný čas, Futbol Club Barcelona, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dědictví: Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Další odkazy:

Úspory a spoření
Doporučené odkazy
Fotky Naomi Campbell
Odkazy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění pro děti
Tipy na zajímavé weby
Kosovo
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Jessica Simpson
Odkazy na partnerské weby
Kim Kardashian

Děkujeme vám za vaši návštěvu.