Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako počítače, latina, příroda, nástroje, bankovnictví, různé, politika, zločin a právo, věda, nápoje, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, kultura, software, fyzika, matematika, nemoce, školství, rostliny, jídlo, chemie, internet, hardware, technika atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Síť, informace a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, politika, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, státní správa, lékařství, sport, národnost, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, školství, umělci, mytologie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: F, Seznam souborových přípon, Pozadí na PC ke stažení, weby, Flags of the world countries, internet, H, Free game online hry, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, zajímavosti, Online web Hry zdarma bez registrace, R, Free game online hry

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

World wide web, internet, informace a zábava

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Keywords:Kliparty pro Office, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Freeware, Databáze osobností Kdo je to?, Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme, Vlajka Haiti, kuriozity, č, Seznam zkratek a akronymů

Pozadí na PC ke stažení - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. lze použít v smartphone, phablet, mobil, tablet, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, ultrabook, monitor, počítač a pro operační systémy OSX, Windows Server 2012, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows 2000, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Android, Apple iOS (iPhone), Windows 10. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, jídlo a nápoje, wallpapery, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, auta, sportovní pozadí, hudební tapety, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1280x800, hi res 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 1600x2560, 360x720, 1920x1200, 1440x2560, 1680x1050, 1024x768, 320x568, 1366x1024, 1536x864, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 854x480 atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Informace, informace a zábava

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat, jak exportovat, v čem upravit soubory následujících typů: písma, fonty, grafiku, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: odkazy, webovky, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky k vybarvení, A, Onlinovky zdarma, tipy, Blackjack, Pozadí na tablet, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Biografie slavných osobností, humor

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Pozadí na tablet - pozadí na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na tablet. doporučujeme pro PC, mobilní telefon, notebook, smartphone, displej, phablet, mobil, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Red Hat Linux, Android, Java ME, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, macOS, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Lubuntu, OSX, Windows 98. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií zvířata, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, noční města, wallpapery, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, motorky, motocykly, příroda, krajina, rostliny, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, letadla, voda a bubliny, dopravní prostředky, květiny, kytky, budovy a stavby. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2560, 854x480, 1600x1200, 1920x1280, 1280x854, 360x720, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, HD 1280x720, 1024x768, 2160x3840, 1920x1440, 1280x800, 1152x864, 1680x1050 atd.

Náš tip, informace a zábava

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Postřehové hry, Střílečky, Sportovní hry, Hry pro děti, Karetní hry, Závody aut, Pro dívky, Animace, Logické hry, Brutální krvavé hry, Adventury a tak dále.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. AIDS, Maršál, Spisovatel, Dabérka, Historik, Boston Bruins, Rétorika, Závodník, Slovenští prezidenti, NHL, Komunista, Továrník, Životopis, HIV pozitivní, Orlík, Čeští králové, Miliardáři, KHL, Herec, Malíř, ČSSD, Prezident, Olympiáda, Poslanci, Lord, Egypt, Podnikatel, Gymnasté, Vládce, Ministr zahraničí, New York Rangers, Čech, Slovák, Hudebnice, Pittsburgh Penguins, Hokej apod.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, Vlajky států a zemí světa, Členské země americké federace, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, zdarma, zadarmo, Vánoční magazín, Grunge hudební styl, linky, Superhry a hry online zdarma, volný čas

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Pozadí na tablet - pozadí na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na tablet. doporučujeme pro PC, mobilní telefon, notebook, smartphone, displej, phablet, mobil, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Red Hat Linux, Android, Java ME, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, macOS, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Lubuntu, OSX, Windows 98. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií zvířata, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, noční města, wallpapery, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, motorky, motocykly, příroda, krajina, rostliny, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, letadla, voda a bubliny, dopravní prostředky, květiny, kytky, budovy a stavby. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2560, 854x480, 1600x1200, 1920x1280, 1280x854, 360x720, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, HD 1280x720, 1024x768, 2160x3840, 1920x1440, 1280x800, 1152x864, 1680x1050 atd.

Internet, síť, informace a zábava

Hlášky, úsloví, přísloví, rčení, bonmoty, moudrosti, myšlenky

Slavné citáty, Hlášky, úsloví, přísloví, rčení, bonmoty, moudrosti, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Klasické, Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, Karetní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: odkaz, Online testy zdarma bez registrace, Vlajky měst České republiky, Online testy a kvízy zdarma, zeměpis, Smuteční kondolence, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty zdarma ke stažení, Hry pro dívky online, Seznam vlajek měst České republiky, Seznam přípon a koncovek souborů, Hry pro dívky online, Online obrázky k vybarvení,

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

Naše tipy
Poker online card game
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro děti online
Tipy na zajímavé weby
Liverpool F.C.
Partnerské weby
Wallpapers na plochu PC květiny
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.