Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy, frky, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O mužích, O ekonomech, O Windows, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O škole apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, měny, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, země EU, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva apod.

černý humor, ftipy, fóry, vtipné texty, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! černý humor, ftipy, fóry, vtipné texty, kameňáky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, anekdoty o politice, černý humor, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku apod.

Náš tip, informace a zábava

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Dopravní značení, hyperlinky, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční textová blahopřání, V, Hry pro kluky, zdroje informací, Hong Kong, Superhry a hry online zdarma, pro děti, Biografie slavných osobností, volný čas

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, informace a zábava

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Keywords:Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zajímavosti, Dopravní značky, doporučujeme, Omalovánky k vytisknutí, Online hry pro děti zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, odkazy, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, webovky, Webové html5 hry zdarma, odkaz

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, týmy NHL, měny, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, fyzikální jednotky apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: F, Obrázky vlajek států světa, Vše o Vánocích, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Přehled vlajek USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory všech zemí, Onlinovky - online hry, Wallpapers na plochu PC, počítače, cestování, Městské a obecní prapory obcí ČR

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Informace, informace a zábava

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, jak spustit, kterak editovat, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory apod.

PC tapety pro Windows - full HD tapety ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. vhodné pro smartphone, mobil, mobilní telefon, monitor, phablet, notebook, počítač, PC, obrazovka počítače, displej, tablet a pro operační systémy Slackware, Windows 95, Windows Me, Windows NT, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows XP, FreeBSD, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Mac. Full HD tapety na PC z kategorií sportovní pozadí, voda a bubliny, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, noční města, květiny, kytky, letadla, hudební tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, rostliny, adventní a vánoční tapety, wallpapery, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné velikosti jsou 1024x600, 2048x1080, 854x480, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 1536x2560, 360x720, 800x1280, 412x846, 2160x3840, 1440x900, 2560x1600, 1680x1050, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440 atd.

PC pozadí pro Windows - wallpapers na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro displej, ultrabook, smartphone, notebook, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, monitor, počítač, tablet, phablet a pro operační systémy Windows XP, BlackBerry OS, Android, Windows 10, Windows 98, Windows 2000, Red Hat Linux, FreeBSD, Java ME, Windows 7, Slackware. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, letadla, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, hudební tapety, jídlo a nápoje, rostliny. Stahujte v rozlišení 412x846, 768x1024, 800x600, 750x1334, 2048x1536, 1024x768, 1600x2560, 393x786, 1152x768, 375x812, 2560x1600, 1080x1800, 1680x1050, 1280x1024, 1280x854, 360x640 atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, PC tapety pro Windows, Životopisy slavných osobností, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Vše o Vánocích, Přehled zkratek a akronymů, Kliparty pro dokumenty, Eliza Dushku, Seznam zkratek a akronymů, Staré hry online, školství

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Síť, informace a zábava

Výroky, rčení, moudrosti, přísloví, moudra, bonmoty, úsloví

Slavné citáty, Výroky, rčení, moudrosti, přísloví, moudra, bonmoty, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o víře, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, humor, kuriozity, webové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, PC pozadí pro Windows, č, internet, Online hry pro děti zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Sara Shimada,

Několik fórů na závěr. Vtip To nic, jenom hoří kuchyň...: Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Naše tipy
Wallpapers auta - cars
Partnerské weby
Country flags
Doporučené odkazy
Tapety na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.