Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Naše tipy, informace a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Náš tip, informace a zábava

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Strom, Svíčky, Obrazovka, Vánoční hvězda, SMS, Třásně, Hostina, Plzeň, Sněhulák, Historické ozdoby, Přání, Rumové řezy, Kuba, Jezulátko, Písnička, Vánoční svícen, Brambořík, Film, Lego, Křesťanství, Vánoční svařák, Pokrmy, Zdraví, PF, Vánoční světýlka, Vánoční prostírání, Adventní neděle, Perníčky, Desktop, Samolepky, Stromeček apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník, Super online hry zdarma, školství, Wallpapers Formule 1, Vlajky spojených států amerických, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Vlajky rakouských zemí, volný čas, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, pro děti, URL

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Logické, Klasické, Karetní, Vánoční online hry, Oddechové, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Moudrosti, motta, hlášky, aforismy, moudra, výroky, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, motta, hlášky, aforismy, moudra, výroky, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť, informace a zábava

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Keywords:Super online hry zdarma, humor, č, Online hry pro děti zdarma, Tapety na plochu zvířata, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vše o Vánocích, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přání k narozeninám, Prapory českých měst, doporučujeme, kuriozity

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Strategie, Adventury, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Bojové hry, Závody aut, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky, Relaxační hry, Animace, Hry pro děti a tak dále.

Informace, informace a zábava

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: internetové stránky, zeměpis, Státní vlajky států světa, Přání k jmeninám, zdroje informací, hyperlinky, M, Katherine Heigl, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, info, Přehled vlajek USA, webovky

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezident, Generalissimus, Trest smrti, Hokejisté, Slovák, Zpěvačky, ČSSD, Lord, Ministr zahraničí, Francouz, Scénárista, Dallas Stars, Atentát, Rétorika, Gymnasté, Exilový prezident, Podnikatel, Závodník, Faraon, Ekonom, Imitátor, Manýrismus, Habsburkové, NHL, Egypt, Angličané, Sci-fi, Masový vrah, Politik, Svatý, Renesance, Textař, Poslanec, Architekt, Němci, Skladatel apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Vtípky, vtipné texty, vtipy, frky, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, vtipy, frky, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro tablet, PC, monitor, mobil, notebook, ultrabook, phablet, počítač, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, Windows Me, Windows 95, OSX, Java ME, Windows 2000, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Red Hat Linux. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, armáda, válka, zbraně, fantasy, flóra, stromy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, květiny, ptáci, hmyz a pavouci, free wallpapers, fraktály, sportovní wallpapery, nature - příroda. Dostupné rozměry 1920x1080, 2560x1920, HD 1280x720, 750x1334, 1280x768, 1920x1280, 320x568, 1080x1920, 1440x2560, 360x640, 1440x960, 1680x1050, 1366x768, 1280x854, 1440x900, 2160x3840 atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Strategie, Sportovní hry, Pro dívky, Animace, Závody aut, Postřehové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Akční hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: Online adventní magazín, linky, V, Přáníčka k výročí svatby, zábava, Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Fernando Torres, zajímavosti, Super online kvízy, tipy

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezident, Generalissimus, Trest smrti, Hokejisté, Slovák, Zpěvačky, ČSSD, Lord, Ministr zahraničí, Francouz, Scénárista, Dallas Stars, Atentát, Rétorika, Gymnasté, Exilový prezident, Podnikatel, Závodník, Faraon, Ekonom, Imitátor, Manýrismus, Habsburkové, NHL, Egypt, Angličané, Sci-fi, Masový vrah, Politik, Svatý, Renesance, Textař, Poslanec, Architekt, Němci, Skladatel apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

World wide web, internet, informace a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Tennessee, Delaware, Wyoming, Havaj, Illinois, Massachusetts, Aljaška, Montana, Indiana, Utah, Západní Virginie, Oregon, Oklahoma, Arizona, Ohio, Arkansas, Colorado, Alabama, Maryland, New York, Washington, Georgie, Kalifornie, Minnesota, Maine, Mississippi atd.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, zvířata, dopravní prostředky, hmyz, nástroje a přístroje, halloween, osobnosti a lidé, zelenina, přístroje, ovoce, auta, náboženství, rostliny, sport, ženy a dívky, symboly, muži, jídlo a nápoje, ptáci, věda, stavby, hudba, Vánoce a Advent atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Biografie známých osobností, výukové pomůcky, multimédia, A, Celebrity Sandra Bullock, B, Online testy a kvízy zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, Dopravní značení, Manchester United F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Leninovo proroctví: Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Další odkazy:

Madonna
Zajímavé webové stránky
Historie a použití omalovánek v USA
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Zhang Ziyi
Tipy na Partnerské weby
Sexy Pink
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Tipy na užitečné weby
Biografie Zhang Ziyi

Děkujeme vám za vaši návštěvu.