Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Naše tipy, technika, kultura, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Severní Dakota, Arizona, Iowa, Missouri, New Hampshire, Texas, Delaware, Indiana, Georgie, Nebraska, Maryland, Louisiana, Maine, Pensylvánie, Washington, Jižní Karolína, Michigan, Mississippi, Aljaška, Severní Karolína, Kentucky, Vermont, Colorado, Havaj, Minnesota atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Wallpapery na PC ke stažení, Online testy zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánky k vytištění, URL, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky měst a obcí České republiky, Eliza Dushku, zajímavosti, Přehled formátů souborů, Webové html5 hry zdarma, Kliparty pro Office

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, geocaching, země EU, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Nej hry online

Zkuste nej hry online Vybírejte z kategorií Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Oddechové hry, Akční gamesky, Adventury, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Auta a závodní, Střílecí hry apod.

Síť, technika, kultura, informace

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Logické hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Adventury, Hry s koňmi, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, online html5 hry apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkaz, webovky, M, Texty přáníček k svátku podle jmen, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější online testy a kvízy, Vlajky států USA, Tapety se zvířaty na plochu PC, zeměpis, A, cestování

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nápoje, fyzika, příroda, materiály, český jazyk, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, software, zkratky, nástroje, politika, cestování, psychologie, literatura, nemoce, školství, různé, sport, latina, náboženství a křesťanství, rostliny, filozofie, chemie, stavebnictví atd.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, mobilní telefon, notebook, tablet, displej, smartphone, PC, počítač, obrazovka počítače, phablet, mobil a pro operační systémy Android, Windows Me, Slackware, Linux Mint, Microsoft Windows 8, macOS, Windows 98, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone). Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií noční města, rostliny, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, hudební tapety, auta, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, příroda, krajina, voda a bubliny, motorky, motocykly, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí širokoúhlé 1366x768, 360x760, 393x786, 2048x1536, 1920x1280, 750x1334, 1280x800, 1280x1024, 320x568, 1152x864, 854x480, 375x667, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1800x1440, 2560x1600 atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politici, školství, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, sport, politika, filozofie, historie, žurnalisté a novináři, lékařství, vlastnosti, státní správa, psychologie, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, křesťanství, přezdívky, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Moudra, úsloví, výroky, myšlenky, rčení, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudra, úsloví, výroky, myšlenky, rčení, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o dobru od různých známých osobností.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, Dopravní značení, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky zemí jižní Ameriky, Super free web games zdarma, humor, Pozadí na PC ke stažení, A.C. Milan football club italy, zdroje informací, multimédia, zdarma, V

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nemoce, psychologie, filozofie, literatura, chemie, software, fyzika, kultura, nápoje, počítače, náboženství a křesťanství, různé, internet, nástroje, rostliny, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, zločin a právo, věda, sport, politika, zkratky, hardware atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, technika, kultura, informace

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Kameňáky, frky, vtípky, vtipy, vtipné texty, fórky

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, frky, vtípky, vtipy, vtipné texty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, O Windows, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O škole, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Němcích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky apod.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: školství, Online adventní magazín, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Proxy server, Ilustrační obrázky, kuriozity, volný čas, Tapety, pozadí, wallpapers, Vlajky spojených států amerických, Online web Hry zdarma bez registrace, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nemoce, psychologie, filozofie, literatura, chemie, software, fyzika, kultura, nápoje, počítače, náboženství a křesťanství, různé, internet, nástroje, rostliny, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, zločin a právo, věda, sport, politika, zkratky, hardware atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Informace, technika, kultura, informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Pro dívky, Strategie, Oddechové, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Závodní a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: M, Online adventní magazín, pro děti, info, tipy, Obrázek zelená kraslice, počítače, internet, pro dospělé, hyperlinky, zábava, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přáníčka nejen k narození dítěte,

Několik fórů na závěr. Vtip Kariéra: Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Historie a použití omalovánek v USA
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Partnerské weby
Omalovánky pro děti
Naše tipy
Best web page
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.