Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Naše tipy, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, Klasické, Strategie, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Karetní, Závodní a podobně.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Šišky, Text, Omalovánky, PF, Pokrmy, Neviňátko, Staroměstské náměstí, Tiskárna, Tablet, Jingle Bells, Striezelmarkt, Jarmark, Santa, Vánoční prostírání, Václavské náměstí, Ježíšek, Osvětlení, Vánoční pozadí, Vánoce, Blahopřání, Televize, Advent, Německy, Ohňostroj, Recepty, Bramborový salát, Perníčky, Nový rok, Linux, SMS, Vánoční stromeček apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Kameňáky, vtipy, černý humor, fórky, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, černý humor, fórky, vtipné texty, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O důchodcích, O Slovácích, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O škole, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky o tchýních, O zvířátkách, O ženách, Vtipné hádanky apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: doporučujeme, Seznam zkratek a akronymů, Nejlepší školní testy a kvízy, internet, Real Madrid football club, Tapety na PC zdarma ke stažení, kuriozity, info, Co je to escort agency?, tipy, Skvělé hry online zdarma, školství, linky

Anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy, ftipy, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, Životopisy osobností, Webové online hry zdarma, webové stránky, Liverpool F.C., Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry pro děti zdarma, pro děti, Mezinárodní den žen, Online zeměpisné testy zdarma, V, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Habsburkové, Dallas Stars, Básníci, Svatý, Exilový prezident, Masový vrah, Češi, Překladatel, Maršál, Pop, Antropolog, Itálie, Královna, Egypt, Romantismus, Vražedkyně, Prezidenti USA, Historik, Křesťanství, Sochař, AIDS, Vojáci, Gymnasté, Mim, Továrník, Mluvčí, Zpěvačka, Herečka, Scénárista, Čech, Kancléř, Ekonom, Lord, Trenérka, Voják, NHL apod.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Logické a tak podobně.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Masový vrah, Starověký Egypt, Teolog, Žijící, Zpěvačka, Právník, Prezidenti ČR, KHL, Maršál, Spisovatel, Vražedkyně, Máj, Poslanci, Herečka, Prezidenti USA, Hokej, Avangard Omsk, Kancléř, Češi, Komunisté, Státník, Slováci, Scénárista, ČSSD, Mluvčí, Ministr, Zlatý slavík, Američané, Dallas Stars, Komik, Československo, Dabérka, Architekt, Brno, Gymnasté, Čeští králové apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, v čem spustit soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku, video soubory, internet a web, písma, fonty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, náboženství, zelenina, věda, zvířata, rostliny, přístroje, ptáci, mapy, muži, květiny, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, nápoje, symboly, auta, smajlíci a emotikony, stavby, hudba, ovoce, halloween, ženy a dívky, jídlo a nápoje atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: zdroje informací, Biografie známých osobností, Obrázky zdarma, Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody, zábava, cestování, Přehled státních vlajek států světa, Community card poker, odkazy, multimédia, zadarmo, Webové online hry zdarma

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytištění, Vánoční koledy, Pozadí, Tichá noc, Vánoční světýlka, Advent, Milka, Vídeňský punč, Jedle, Adventní věnec, Vánoce, Tisk, Vosí hnízda, Omalovánky, Ježíšek, Striezelmarkt, K Tisku, Korálky, Svíčky, Bůh, Vánoční hvězda, Kavkazská jedle, Slámový adventní věnec, Strom, Adventní trhy, Linecká kolečka, Řetězy, Jesličky, Betlém, Drážďany, Zdraví apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v displej, mobilní telefon, počítač, tablet, phablet, ultrabook, mobil, monitor, notebook, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Mint, Windows 7, Linux Fedora, Windows NT, Linux Ubuntu, OSX, Windows Me, Windows 95, Windows XP, Slackware. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: auta, noční města, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, letadla, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 320x568, 1152x1920, 1200x1920, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 1440x900, 1280x768, 1920x1440, 375x812, 1024x768, 1600x2560, 1680x1050, 1600x900, 360x640, HD 1280x720 atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, lékařství, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, věda, vlastnosti, školství, filozofie, profese a zaměstnání, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, politici, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, historie, psychologie, zločin a právo, politika, poruchy, přezdívky, státní správa atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

úsloví, aforismy, myšlenky, bonmoty, moudra, motta, hlášky

Slavné citáty, úsloví, aforismy, myšlenky, bonmoty, moudra, motta, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o smrti od různých známých osobností.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Vše o Vánocích, Online hry zdarma, Chelsea Football Club, pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, volný čas, Kristin Kreuk, Full HD wallpapers na PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Městské a obecní prapory obcí ČR

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytištění, Vánoční koledy, Pozadí, Tichá noc, Vánoční světýlka, Advent, Milka, Vídeňský punč, Jedle, Adventní věnec, Vánoce, Tisk, Vosí hnízda, Omalovánky, Ježíšek, Striezelmarkt, K Tisku, Korálky, Svíčky, Bůh, Vánoční hvězda, Kavkazská jedle, Slámový adventní věnec, Strom, Adventní trhy, Linecká kolečka, Řetězy, Jesličky, Betlém, Drážďany, Zdraví apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v displej, mobilní telefon, počítač, tablet, phablet, ultrabook, mobil, monitor, notebook, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Mint, Windows 7, Linux Fedora, Windows NT, Linux Ubuntu, OSX, Windows Me, Windows 95, Windows XP, Slackware. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: auta, noční města, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, letadla, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 320x568, 1152x1920, 1200x1920, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 1440x900, 1280x768, 1920x1440, 375x812, 1024x768, 1600x2560, 1680x1050, 1600x900, 360x640, HD 1280x720 atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro smartphone, phablet, počítač, mobilní telefon, displej, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, monitor, mobil a pro operační systémy Lubuntu, Mac, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Linux Mint, Slackware, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 7, SUSE Linux, Java ME. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, noční města, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, letadla, auta, příroda, krajina, rostliny, budovy a stavby, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, zvířata, motorky, motocykly, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní. Vyberte si rozměr z 800x600, HD 1280x720, 1280x854, 1024x600, 1152x864, 1280x1024, 1920x1440, 320x568, 360x720, 1920x1200, 1366x1024, 1080x1800, 1600x1200, 1024x768, 1280x800, 360x640 atd.

Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O manželství, O ženách, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, ženy a dívky, mapy, auta, květiny, symboly, dopravní prostředky, muži, halloween, zelenina, hmyz, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, stavby, ptáci, zvířata, jídlo a nápoje, hudba, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony atd.

Klíčová slova: A, webovky, Databáze osobností Kdo je to?, K, Stručný encyklopedický slovník, Black Jack, Dopravní značky, weby, zdarma, P, Super online hry zdarma, zeměpis, Grindr,

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

A teď mě vyfoť na té skále.

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Co je to omalovánka?
Doporučené odkazy
Mexico
Zajímavé internetové odkazy
Casino
Partnerské weby
Omalovánky pro děti
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.