Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Adventury, Karetní hry, Závody aut, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Animace, Strategie, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, týmy NHL, geocaching, obecné zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, hudební zkratky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, státy usa, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Ftipy, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O manželství, O Windows, O Somálcích, O ženách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o cikánech apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit soubory následujících typů: konfigurační soubory, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, dokumenty apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: tipy, Pozadí na plochu PC, humor, webovky, Tapety se zvířaty na plochu PC, cestování, počítače, URL, Mesin slot, Online testy a kvízy zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný encyklopedický slovník, Skvělé hry online zdarma

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, filozofie, státní správa, lékařství, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, mytologie, osobnosti, psychologie, podnikání a podnikatelé, politika, poruchy, záliby, žurnalisté a novináři, umělci, školství, fikce a fantasy, přezdívky, politici, křesťanství, sport, historie atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Gymnasté, Kladno, Sebevražda, Poslanec, Husité, Závodník, Sci-fi, Sochař, Nežijící, Esejista, Producent, Prezidenti USA, Prezident USA, Egypt, Habsburkové, Dallas Stars, Herec, Textařka, KSČ, Renesance, Zlatý slavík, Charta 77, Poprava, New York Rangers, Florida Panthers, Historik, Státník, Hudba, Philadelphia Flyers, Francie, Válka, Atentát, Hokej, Vojáci, Životopis, Nobelova cena apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Keywords:Biografie známých osobností, Prapory všech zemí světa, Nejhranější online hry zdarma, hyperlinky, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, školství, Seznam souborových přípon, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Bridge, odkaz, multimédia, Vánoční web

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Logické, Závodní moto hry a tak podobně.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, historie, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, zločin a právo, záliby, profese a zaměstnání, politika, školství, filozofie, nadpřirozené osoby, vlastnosti, křesťanství, státní správa, osobnosti, věda, politici, psychologie, mytologie, přezdívky, sport atd.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, č, Super free web games zdarma, Belgium, Kliparty pro Office, Prapory regionů a království, pro dospělé, Liverpool F.C., zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, internetové stránky, Obrázky a kliparty zdarma

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Rčení, aforismy, hlášky, moudrosti, výroky, úsloví, přísloví

Citáty slavných, Rčení, aforismy, hlášky, moudrosti, výroky, úsloví, přísloví, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o bohatství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční ozdoby, Staroměstské náměstí, Filmy, Pozadí, Třásně, Rostliny, Vánoční svařák, Svíčky, Cesmína, Přáníčko, Korálky, Jingle Bells, Plzeň, Dárky, Jarmark, Strom, Perníčky, Umělý vánoční stromek, Ohňostroj, Slámový adventní věnec, Ježíšek, Historické ozdoby, Adventní věnec, Vánoční punč, Vánoční svícen, Jídlo, Kameňák, Brambořík, Tisk, Kapr, Lindt apod.

Anekdoty, frky, fóry, vtípky, fórky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Anekdoty, frky, fóry, vtípky, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O škole, Frky ze života, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O ženách, O Němcích apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, okresy České republiky, firmy a společnosti, měny, země EU, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, geocaching, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: M, F, výukové pomůcky, Manchester United club, zajímavosti, doporučujeme, Seznam vlajek amerických států, Grunge hudební rockový styl, Online životopisy, biografie, webové stránky, odkazy

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Rčení, aforismy, hlášky, moudrosti, výroky, úsloví, přísloví

Citáty slavných, Rčení, aforismy, hlášky, moudrosti, výroky, úsloví, přísloví, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o bohatství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Full HD tapety na PC, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky spojených států amerických, Levné letenky, info, R, volný čas, Seznam vlajek měst České republiky, zdroje informací, Onlinovky zdarma, Switzerland,

Několik fórů na závěr. Vtip Bojovníci: „Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Army wallpapers
Partnerské weby
Thierry Henry
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Manchester United FC
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.