Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Informace, inspirace pro volný čas

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Aforismy, bonmoty, myšlenky, přísloví, rčení, hlášky, výroky

Citáty slavných, Aforismy, bonmoty, myšlenky, přísloví, rčení, hlášky, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o bohatství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, multimédia, Nejlepší online hry zdarma, Vánoční stromeček, webovky, pro dospělé, Seznam souborových přípon, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, cestování, Nejhranější online testy a kvízy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Kliparty zdarma ke stažení

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, vlastnosti, profese a zaměstnání, politici, přezdívky, záliby, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, zločin a právo, politika, osobnosti, lékařství, rodinné vztahy, státní správa, školství, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, herectví, herci a herečky, filozofie, psychologie, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Fórky, fóry, kameňáky, vtipné texty, černý humor, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, kameňáky, vtipné texty, černý humor, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O manželství, O mužích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O škole, O Slovácích apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Keywords:internet, Super online flash hry, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, Tapety na plochu PC, Nejhranější hry online, tipy, Obrázky a kliparty nejen na plochu, školství, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Slovník pojmů Co je to?

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, firmy a společnosti, měny, státy usa, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: M, F, pro děti, Vánoční betlém, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, hyperlinky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Zamilované sms vzkazy, A, A, výukové pomůcky, zábava

Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtipy, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtipy, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, auta, rostliny, věda, květiny, zvířata, symboly, jídlo a nápoje, láska, mapy, halloween, ptáci, ovoce, nápoje, sport, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, muži, Vánoce a Advent, stavby, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, hmyz atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Logické hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Omalovánky, Farmářské hry, Oblíkačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Deskovky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky apod.

Wallpapers na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v počítač, tablet, phablet, mobil, displej, smartphone, notebook, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Windows 10, Red Hat Linux, FreeBSD, SUSE Linux, macOS, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows 2000, Lubuntu, Windows 7, Chrome OS. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, flóra, stromy, free wallpapers, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, fantasy, nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, květiny, fraktály, motorky, ptáci. Zvolte si z rozměrů 1152x768, 1536x2048, 2560x1600, 1366x768, 1920x1280, 1080x1800, 1920x1200, 1280x800, 1920x1440, 1080x1920, 1200x1920, 2160x3840, 2048x1080, HD 1280x720, 1152x864, 2560x1440 atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet následující typy souborů: systémové soubory, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, hudební audio soubory, video soubory, dokumenty apod.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, volný čas, linky, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, info, webové stránky, Webové online hry zdarma, Omalovánky k vytištění pro děti, Wallpapers na PC ke stažení, Státní prapory všech zemí, weby

Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtipy, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtipy, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, auta, rostliny, věda, květiny, zvířata, symboly, jídlo a nápoje, láska, mapy, halloween, ptáci, ovoce, nápoje, sport, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, muži, Vánoce a Advent, stavby, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, hmyz atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: dokumenty, koncovky souborů, šablony dokumentů, komprimace dat, internet a web, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, grafiku apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, země EU, politické strany a hnutí, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, geocaching, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, státy usa, vojenské hodnosti apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: A, Ilustrace, obrázky, Adventní magazín, Super online kvízy, zajímavosti, Fernando Torres, Životopisy osobností, Online adventní magazín, Full HD pozadí na PC, zadarmo, Americké federální vlajky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Arsenal Football England,

Jeden fór na závěr. Vtip Dluh: Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu moře
Naše tipy
Moto tapety na PC
Partnerské weby
Ecuador
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.