Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. LED svíčky, Advent, Jingle Bells, Dárky, Šišky, Sněhulák, Milka, Třásně, Tiskárna, Ostrava, Ježíšek, Písnička, Jedle, Plocha, Koleda, Linecká kolečka, Rostliny, Vánoce, Jezulátko, Ježíš Kristus, Smrk, Vinná klobása, Strom, Keramika, Dia, Anglicky, Plzeň, Silvestr, Láska nebeská, Jmelí, Santa apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Náš tip, technika, kultura, informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, literatura, zločin a právo, psychologie, software, účetnictví, sport, internet, cestování, nemoce, ekonomie a ekonomika, příroda, věda, školství, latina, stavebnictví, hardware, jídlo, filozofie, chemie, matematika, fyzika, technika, náboženství a křesťanství atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: přezdívky, fikce a fantasy, národnost, psychologie, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, poruchy, školství, profese a zaměstnání, politika, žurnalisté a novináři, křesťanství, politici, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, umělci, mytologie, vlastnosti, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, lékařství, záliby atd.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Druhá světová válka, Archivář, Slovák, Zpěvačka, Zpěvačky, Žijící, Orlík, Exilový prezident, Upálen, Producent, Američan, Miliardář, Kladno, Boston Bruins, Normalizace, Továrník, Textař, Český slavík, Královna, Hudebnice, Olympijský vítěz, Čeští králové, Vojáci, Herečka, Lord, Washington Capitals, Francie, KSČ, Česká královna, Ital, Hejtmani, Protektorát, Politik, Podnikatelé, Právník, Hokejisté apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nej hry online, Státy světa, Pozadí na tablet, Seznam vlajek amerických států, webovky, Barcelona FC, školství, Online vánoční magazín, výukové pomůcky, Nej hry online

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, ptáci, ženy a dívky, jídlo a nápoje, láska, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, sport, zelenina, zvířata, smajlíci a emotikony, hudba, halloween, symboly, hmyz, auta, nápoje, dopravní prostředky, rostliny, osobnosti a lidé, věda, mapy atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Oddechové, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky, Karetní, Závodní a podobně.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Hannah Montana, Logické hry apod.

Keywords:doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník, zdarma, Seznam souborových přípon, Vánoční stromeček, odkazy, Super online kvízy, Vlajky měst a obcí České republiky, Antistresové omalovánky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, kuriozity, Hry pro nejmenší online

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, týmy NHL, hudební zkratky, geocaching, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, měny apod.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Informace, technika, kultura, informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: zajímavosti, Americké federální vlajky, zábava, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, F, počítače, pro dospělé, Omalovánky k vytisknutí, Seznam souborových přípon, V, B, zadarmo

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Animace, Adventury, Závody aut, Logické hry, Pro dívky, Akční hry, Postřehové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Vtipné texty, frky, anekdoty, fórky, vtípky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, anekdoty, fórky, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, květiny, symboly, ženy a dívky, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, nástroje a přístroje, ptáci, muži, dopravní prostředky, nápoje, mapy, osobnosti a lidé, rostliny, halloween, věda, auta, zelenina, zvířata, hudba, smajlíci a emotikony, stavby atd.

Bonmoty, motta, aforismy, myšlenky, výroky, přísloví, moudrosti

Citáty slavných, Bonmoty, motta, aforismy, myšlenky, výroky, přísloví, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit soubory následujících typů: písma, fonty, systémové soubory, spustitelné soubory, dokumenty, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, internet a web, hudební audio soubory, grafiku apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas, Nesem vám noviny, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, linky, Afrika, Dopravní značky, internet, Online geografické testy zdarma bez registrace

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Animace, Adventury, Závody aut, Logické hry, Pro dívky, Akční hry, Postřehové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Vtipné texty, frky, anekdoty, fórky, vtípky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, anekdoty, fórky, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Síť, technika, kultura, informace

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: URL, Full HD pozadí ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, V, pro děti, Vlajky měst Jihomoravského kraje, Státní vlajky států světa, Online adventní magazín, Onlinovky zdarma, odkaz, Kliparty zdarma ke stažení, humor, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen,

Jeden fór na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Další odkazy:

Partnerské weby
Tapety na plochu hry
Naše tipy
Bangladesh
Zajímavé internetové odkazy
Adventní svícen a jeho symbolika
Tipy na zajímavé weby
Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.