Omalovánky online pro děti
Obrázky pro nejmenší děti zadarmo online k vybarvení

Dále doporučujeme, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Náš tip, důležité informace

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slovenští prezidenti, Angličané, Faraon, Komunisté, Maršál, Křesťanství, Ministr zahraničí, Slováci, Poslanci, Herečka, Itálie, Producent, Olympijský vítěz, Miliardáři, Zpěvák, Country, Hokejisté, První republika, Washington Capitals, Novinář, Překladatel, Florida Panthers, Rakousko-Uhersko, Vojevůdce, Císař, Poslanec, Architekt, Zpěvačky, Dallas Stars, KHL, Olympijští vítězové, Válka, Ekonom, Máj, Čech, Náboženství apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Ftipy, černý humor, vtípky, vtipy, kameňáky, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, vtípky, vtipy, kameňáky, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o doktorech, O mužích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O manželství, O důchodcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O škole, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie slavných osobností, Dopravní značení, pro děti, Adventní svícen, internetové stránky, URL, zdroje informací, World Flags, Onlinovky zdarma, Online vánoční webzine, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, stavby, nápoje, sport, jídlo a nápoje, přístroje, láska, hmyz, rostliny, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, hudba, ženy a dívky, mapy, symboly, zvířata, zelenina, věda, Vánoce a Advent, náboženství, dopravní prostředky, ovoce atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

World wide web, internet, důležité informace

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Stoletá válka, Pop, Ital, Archivář, Režisér, Překladatel, Vražedkyně, Obchodník, Herec, Upálen, Florida Panthers, Voják, Sci-fi, Zlatý slavík, Country, Zavražděn, Zpěvačka, Sochař, Exilový prezident, Mim, AIDS, Prezidenti, Ministři, Kancléř, Ministr, Vůdce, Zpěvák, KSČ, Miliardář, Ministr zahraničí, Antropolog, Imitátor, Kněz, Skladatel, Habsburkové, Francouz apod.

Keywords:Kliparty pro dokumenty, volný čas, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Skvělé hry online zdarma, Obrázek Sexy žena, Seznam zemí světa a jejich vlajky, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky ke stažení, linky, Databáze osobností Kdo je to?, cestování

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Moudrosti, výroky, aforismy, moudra, přísloví, rčení, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, výroky, aforismy, moudra, přísloví, rčení, myšlenky, z kategorií citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o kráse od různých známých osobností.

Frky, ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné hádanky apod.

Internet, síť, důležité informace

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Dakota, Illinois, Florida, Nevada, Aljaška, Mississippi, Missouri, Severní Karolína, Connecticut, Kansas, Louisiana, Západní Virginie, Washington, Idaho, Montana, Maine, Kalifornie, New Jersey, Michigan, Virginie, Colorado, Massachusetts, Oklahoma, Tennessee, Maryland, Arkansas atd.

Vtipy, ftipy, černý humor, fórky, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipy, ftipy, černý humor, fórky, kameňáky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné básničky, frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách apod.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro PC, ultrabook, monitor, phablet, smartphone, displej, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, tablet, mobil a pro operační systémy Windows Me, Linux Xubuntu, macOS, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows XP, BlackBerry OS, Windows 10, Linux Ubuntu, Windows 98, Lubuntu. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, ptáci, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, fantasy, fraktály, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, nature - příroda, květiny, motorky, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata. Zvolit si můžete z velikostí 1600x1200, Full HD 1080x1920, 1366x768, 1152x1920, 2048x1080, 320x568, 2560x1440, 1280x960, 1440x960, 4800x1200, 1200x1920, 854x480, 360x640, 1024x600, 1920x1080, 1280x768 atd.

Klíčová slova: počítače, Přehled zkratek a akronymů, M, Nejznámější vánoční koledy, F, Vlajky měst České republiky, Online adventní magazín, World countries flags, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky ke stažení, Online hry pro děti zdarma, multimédia

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit následující typy souborů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, video soubory, internet a web, komprimace dat, grafiku, dokumenty, písma, fonty, systémové soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů apod.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro počítač, PC, mobilní telefon, tablet, notebook, displej, mobil, monitor, phablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Mac, Java ME, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Lubuntu. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, auta, voda a bubliny, budovy a stavby, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, noční města, rostliny, Roztomilá zvířátka. Zvolit si můžete rozměry 1440x900, 1536x2560, 1200x1920, 1536x864, 375x667, 412x846, 1280x1024, 1280x960, 1440x960, 360x640, Full HD 1080x1920, 360x720, 800x600, 854x480, 768x1024, 1920x1080 Full HD atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Síť, důležité informace

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Logické hry, Barbie hry apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: hyperlinky, Dopravní značky, webové stránky, Vánoce, zdarma, zadarmo, F, Antistresové omalovánky, školství, tipy, Pozadí na tablet

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit následující typy souborů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, video soubory, internet a web, komprimace dat, grafiku, dokumenty, písma, fonty, systémové soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů apod.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro počítač, PC, mobilní telefon, tablet, notebook, displej, mobil, monitor, phablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Mac, Java ME, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Lubuntu. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, auta, voda a bubliny, budovy a stavby, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, noční města, rostliny, Roztomilá zvířátka. Zvolit si můžete rozměry 1440x900, 1536x2560, 1200x1920, 1536x864, 375x667, 412x846, 1280x1024, 1280x960, 1440x960, 360x640, Full HD 1080x1920, 360x720, 800x600, 854x480, 768x1024, 1920x1080 Full HD atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Informace, důležité informace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, jak importovat následující typy souborů: obrazy disků, systémové soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory, dokumenty, hudební audio soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web apod.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

Klíčová slova: zeměpis, Nejhranější hry online, webovky, zábava, Seznam souborových přípon, Jmenovky na dárky k vytištění, Webové html5 hry zdarma, F, Obrázky na plochu počítače, Prapory všech zemí světa, zajímavosti, humor, Vánoční štóla,

Jeden fór na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajky států jižní Ameriky
Partnerské weby
Recepty na vánoční pokrmy
Tipy na zajímavé weby
Manchester United fotbal Anglie
Naše tipy
Obrázek Těhulky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.